Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 22:10:04

Безпека дитини в Інтернеті: патрульні провели урок для п’ятикласників

30.11.2017   07:55

Інтернет відіграє чималу роль у житті сучасної людини. Всесвітня мережа – це необмежений ресурс, який можна використовувати як для навчання, так і для відпочинку або спілкування з друзями.

Проте вона може бути й небезпечною і навіть становити певний ризик, особливо для дітей. Саме для того, щоб розповісти про безпеку в Інтернеті, патрульні завітали до п’ятикласників загальноосвітньої школи №19.

Найбільш поширені випадки, коли дитина може стикнутися з небезпекою в Інтернеті :
1. Доступ до сайтів, що не призначені для перегляду дітьми. Нерідко дитина може знайти там матеріали чи сюжети, які зображають насильство, тим самим провокуючи в собі почуття ненависті та люті.
2. Контакти з незнайомими людьми через чати, системи миттєвих повідомлень, електронну пошту. На сьогодні, на жаль, збільшується кількість людей, які використовують такі методи знайомств не з добрих намірів, а для того, щоб довідатися через дитину інформацію особистого характеру про неї та її сім’ю.
3. Надання інформації особистого (конфіденційного) характеру. Дитину можуть умовити надати інформацію про себе й членів своєї родини.
4. Проблеми технологічного характеру. Незнання дитини може призвести до неусвідомленого завантаження файла чи небезпечного коду, що призведе до потрапляння до комп’ютерної системи вірусу.

Аналізуючи проблеми, що створюють дитині реальну небезпеку у віртуальному світі, можна сформулювати основні правила безпечної роботи в Інтернеті:
1. Не надавати незнайомим особам своїх даних та інформацію про близьких і родичів.
2. Не відправляти повідомлень непристойного змісту або тих, які мають інформацію, що може образити іншу людину.
3. Не відправляти комусь своєї фотокартки чи фото родичів.
4. Не погоджуватись на зустрічі з незнайомими людьми або ж робити це лише в присутності батьків чи когось із дорослих і обов’язково в громадських місцях.
5. Повідомляти батьків чи старших друзів у разі отримання інформації, що змусить почуватись некомфортно чи має характер залякування.

Про всі можливі небезпеки Інтернету патрульні поговорили з дітьми і дійшли згоди – якщо дотримуватися цих нескладних правил, то подорож Всесвітнім павутинням буде безпечною й цікавою.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.