Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 06:15:04

Бізнес-форум в ЧНТУ: нові орієнтири

27.11.2017   09:16Агенцiя

Представники бізнес-структур, державної влади та випускові кафедри ЧНТУ зустрілись на щорічному бізнес-форумі, щоб обговорити перспективи та напрямки подальшої співпраці.

Представники компаній (Відділення «Головне» Чернігівського РУ ПАТ КБ «Приватбанк», Чернiгiвське обласне управлiння ПАТ «Державний ощадний банк України», Готель «Україна», ТОВ «Компанія «ВІВАТ Трейдинг», Агроцентр «Світ Рослин», ПП «Компанія COLLAR», Аутсорсинговий контакт-центр «StepCall», Відділення «Чернігівське «ПАТ «АЛЬФА-БАНК», ПрАТ Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня») поділились зі студентами актуальною інформацією щодо основних тенденцій розвитку компаній та лайфхаками, що допоможуть у майбутньому знайти високооплачувану роботу.

Такий захід користується шаленим інтересом як з боку роботодавців, так і з боку студентів, оскільки має за мету наблизити теорію до практики.

Останні новини Чернігівщини

Відбулися вибори ректора Національного університету

Відбулися вибори ректора Національного університету "Чернігівська політехніка" 18:12

Єдиний кандидат на посаду ректора – д.т.н., доцент Новомлинець Олег Олександрович, повідомляють на сайті закладу.

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством 15:19

Щороку 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стартує інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

Виявлено 527 нових випадків COVID-19

Виявлено 527 нових випадків COVID-19 15:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі 11:43

Цієї ночі під час патрулювання біля залізничного вокзалу поліцейські помітили підозрілого громадянина, який пришвидшив рух при появі службового автомобіля.

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання 11:27

У такому ж режимі як у школах Чернігова (тобто дистанційно з 5 по 11 класи) діти навчаються зараз у таких українських обласних центрах, як Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Чернівці, Вінниця. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.