Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 22:23:00

Бізнес-форум в ЧНТУ: нові орієнтири

27.11.2017   09:16Агенцiя

Представники бізнес-структур, державної влади та випускові кафедри ЧНТУ зустрілись на щорічному бізнес-форумі, щоб обговорити перспективи та напрямки подальшої співпраці.

Представники компаній (Відділення «Головне» Чернігівського РУ ПАТ КБ «Приватбанк», Чернiгiвське обласне управлiння ПАТ «Державний ощадний банк України», Готель «Україна», ТОВ «Компанія «ВІВАТ Трейдинг», Агроцентр «Світ Рослин», ПП «Компанія COLLAR», Аутсорсинговий контакт-центр «StepCall», Відділення «Чернігівське «ПАТ «АЛЬФА-БАНК», ПрАТ Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня») поділились зі студентами актуальною інформацією щодо основних тенденцій розвитку компаній та лайфхаками, що допоможуть у майбутньому знайти високооплачувану роботу.

Такий захід користується шаленим інтересом як з боку роботодавців, так і з боку студентів, оскільки має за мету наблизити теорію до практики.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.