Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 17:42:22

Відбулася фахова дискусія "Новий Закон "Про освіту": очікування, перспектива та реалії"

24.11.2017   07:45Агенцiя

21 листопада у конференц-залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка відбулася фахова дискусія "Новий Закон "Про освіту": очікування, перспектива та реалії".

Організаторами заходу виступили Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка, клуб ділової жінки ГО "Спілка жінок Чернігівщини" за підтримки ТОВ "Юридична фірма "Терра-Партнер".
 
Оксана Мірошниченко, генеральний директор юридичної компанії "ТЕРРА" фахово розкрила питання нової української школи. Присутні жваво обговорювали Закон України "Про освіту".
 
Працівники відділу документів із гуманітарних наук підготували книжкову виставку "Освіта – основа розвитку країни".
 
Старий Закон України "Про освіту" був дійсним ще з 1991 року. Час від часу в нього вносились правки. 5 вересня, закон, яким користувались 26 років, скасували. У другому читанні та в цілому було прийнято новий Закон, яким впроваджується 12-річна школа та ще ряд нововведень. Зміни в освіті почнуть діяти вже з 1 вересня 2018 року.
 
"Очікуваними результатами прийняття Закону України "Про освіту" є створення системи освіти нового покоління, що забезпечить умови для здобуття освіти всіма категоріями населення України, ефективної системи забезпечення всебічного розвитку людини та сприятиме істотному зростанню інтелектуального, культурного, духовно-морального потенціалу суспільства та особистості", — прописано у пояснювальній записці.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини