Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 17:28:17

Міжнародна конференція філологів у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка

28.10.2011   13:47Агенцiя

28 жовтня в актовій залі ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція “Мови у відкритому суспільстві”, приурочена двадцятиріччю з дня заснування спеціальності “англійська мова” на історичному факультеті університету.

Пленарне засідання відкрили ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, Член-кореспондент НАПНУ Микола Носко та кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та методики викладання іноземних мов Світлана Бобир.

Взяти участь у науковому зібранні виявили бажання науковці із п’яти країн – України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Татарстану і США.

Учасники конференції відзначали, що з відкриттям нової спеціальності в Чернігові відродилася філологічна освіта, яка перед тим неодноразово то започатковувалась, то припиняла своє існування впродовж 95-ти літньої історії університету. Потребу ж у якісній мовній освіті населення міста й північного регіону загалом відчувало особливо гостро, оскільки Чернігівщина межує з Російською Федерацією й Республікою Білорусь, що природно спричиняло змішування мов і культур.

У програмі конференції проведення двох пленарних і шести секційних засідань, телеконференція “Інформаційно-комунікаційні технології у навчанні іноземних мов” та презентація навчального посібника “Практичний курс перекладу з англійської мови на українську”

Майже 90 статей за матеріалами доповідей учасників конференції, надісланих заздалегідь, опубліковані у 92-му випуску “Вісника ЧНПУ”.


Олексій Семешко, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Ніжин: відбулась розширена міжвідомча нарада

Ніжин: відбулась розширена міжвідомча нарада 15:05

1 червня відбулась розширена міжвідомча нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові перекрили чотири вулиці: Коцюбинського, Мстиславську, Ремісничу та пр.Перемоги

У Чернігові перекрили чотири вулиці: Коцюбинського, Мстиславську, Ремісничу та пр.Перемоги 14:58

1 червня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради комунальному підприємству «Міськсвітло» надали дозвіл на перекриття руху автотранспорту на чотирьох вулицях міста Чернігова.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 14:49

У Чернігівській області +7 випадків коронавірусної інфекції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини