Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 20:56:26

Профспілкові лідери області вивчають нюанси пенсійної реформи

07.11.2017   12:13Агенцiя

Для того, щоб фахово та авторитетно відстоювати інтереси спілчан, профспілковий лідер повинен в повній мірі володіти інформацією. Серед реформ, які проводяться в країні, мабуть, однією з найрезонансніших є пенсійна. Аби розібратися з усіма тонкощами цього процесу, днями в Федерації профспілкових організацій Чернігівської області було проведено відповідне навчання.

На семінар для голів, заступників голів і спеціалістів галузевих обласних організацій профспілок було запрошено Марію Помилуйко — заступника начальника головного управління Пенсійного Фонду України в Чернігівській області. Саме вона провела аналіз Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” та відповіла на питання, що хвилюють профспілкову громаду області.

Підсумовуючи роботу семінару, голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ihor Moskalenko відзначив, що профспілки і надалі будуть відслідковувати дотримання законодавства, в т.ч. пенсійного та надаватимуть спілчанам усю необхідну допомогу.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини