Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 16:57:55

Просвіта молоді як потужний імпульс для подолання корупції

07.11.2017   08:20Агенцiя

Громадська організація «Чернігівський Центр Прав Людини» повідомляє про нову ініціативу, метою якої є формування антикорупційної свідомості та діяльності у молоді Чернігівської області.

За результатамидослідження , проблему корупції українці визначають третьою серед найважливіших, після військових дій на Сході та високою вартістю життя. 85.5% опитаних впевнені у надмірній поширеності корупції в українському суспільстві. При тому, рівень готовності громадян до боротьби з корупцією у Чернігівській області майже такий же, як і по країні в цілому - 32,3%.

В рамках реалізації проекту, молодь матиме змогу підвищити свій рівень правових знань щодо наслідків корупції та покращити компетенції власного правового захисту та протидії хабарництву на тренінгах. А також отримати необхідні знання з українського та міжнародного законодавства та сформувати модель поведінки щодо  боротьби з корупційними проявами в сучасних умовах на Антикорупційній школі. 

Для активізації та просвіти молоді будуть проведені конкурс відео роликів, дебати, дискусії та флешмоби.Заходи будуть спонукати молодь замислилися чому необхідно знизити толерантність до корупції та мотивувати молодь до свідомої участі в антикорупційної діяльності.Долучайтесь та слідкуйте за новинами на публічній сторінці проекту https://www.facebook.com/razzdolkor/в соціальній мережі Facebook.

Громадянська освіта може змінити парадигму існуючого ставлення населення до проблеми корупції з пасивної на активну та усвідомлену і підвищить готовність населення долучатися до антикорупційної діяльності.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини