Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 12:52:20

Актуальні питання оподаткування обговорили під час семінару

28.10.2017   09:34Агенцiя

Платники податків Чернігівщини, які взяли участь у семінарі, мали змогу особисто поспілкуватися з начальником Головного управління ДФС у Чернігівській області Олексієм Барановським, керівниками ведучих підрозділів управління та фахівцями з питань податкового права компанії «TaxLink».

При обговоренні актуальних питань щодо оподаткування юридичних осіб, аспектів застосування реєстраторів розрахункових операцій, нюансів подання податкової звітності та інших платники отримали роз’яснення з урахуванням практичних аспектів застосування податкового законодавства у господарській діяльності.

Фахівці компанії «TaxLink» ознайомили присутніх з особливостями використання інтерактивної платформи про податки та висвітлили ряд податкових питань.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

3 березня: цей день в Україні і світі

3 березня: цей день в Україні і світі 09:28

3 березня відзначають Всесвітній день дикої природи, Міжнародний день письменника, Всесвітній день слуху, Міжнародний день ірландського віскі.