Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 21:21:53

Працівники місцевих центрів та адвокати пройшли навчання щодо захисту прав шукачів притулку та біженців

05.10.2017   11:40Агенцiя

5 жовтня відбувся тренінг «Захист прав шукачів притулку та біженців. Міжнародні стандарти та національні стандарти» для надавачів правової допомоги Чернігівської області.

На заході були присутні директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко, заступник РЦ Олеся Пирковська, працівники місцевих центрів, адвокати, які співпрацюють з системою БВПД у Чернігівській області.

«Дуже рада сьогодні Вас всіх бачити на цьому заході. Такий захід дуже важливий для нашої області тому, що в Україні лише 3 пункти тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства і саме на Чернігівщини один з них», - зазначила Ірина Протченко.

«У Чернігівській області практикою захисту прав шукачів притулку та біженців я займаюся не перший рік і розумію наскільки ці люди потребують саме Вашої допомоги, як надавачів правової допомоги», - зазначив організатор заходу, представник громадської організації Чернігівський громадський комітет захисту прав людини Тухан Едієв.

Тренерами заходу були адвокати БФ «Право та захист» Остап Тимчій та Дмитро Богдан, які розповіли присутнім: процедуру визначення статусу біженця за Конвенцією про статус біженців 1951 року та Закон України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту»; оскарження рішень ДМС України про відмову у прийнятті заяви шукача притулку (ст 5 Закону), оформленні документи для її розгляду (ст.8 Закону), у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту; вступ до проблеми без громадянства.

По завершенню заходу всі присутні отримала сертифікати про проходження навчання щодо правової допомоги таким категоріям населення.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.