Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 03:18:51

У Чернігові розпочав роботу Українсько-Азербайджанський культурно-освітній центр

22.09.2017   09:24Агенцiя

На урочистий захід завітали перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, проректор з наукової роботи Бакинського слов'янського університету Рафік Новрузов, голова Апеляційного суду Чернігівської області Садіг Тагієв, представник азербайджанської діаспори в м. Чернігові Тофік Зейналов, викладачі університету.

Відкриття Центру ініційовано з метою зміцнення та розвитку освітніх, наукових та суспільно-культурних зв'язків університету з установами Азербайджану; розвитку міжкультурних відносин між студентами з Азербайджану та України; розширення контингенту азербайджанських студентів в Університеті, сприяння їх адаптації та формування комфортного культурно-освітнього середовища; підвищення культурно-освітнього рівня студентської молоді, співробітників та науково-педагогічних працівників університету; впровадження українсько-азербайджанських спільних програм, проектів та заходів.

Проректор Бакинського слов'янського університету Рафік Новрузов та перший заступник голови обласної ради, голова наглядової ради ЧНТУ Валентин Мельничук урочисто перерізали червону стрічку та відкрили Українсько-Азербайджанський культурно-освітній центр.

Ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Шкарлет представив гостей свята та відзначив, що така подія для Чернігова і вищого навчального закладу, зокрема, має велике міжнародне значення. Він наголосив, що ініціатором відкриття Центру був саме голова наглядової ради ЧНТУ Валентин Мельничук.

Перший заступник голови обласної ради привітав присутніх з відкриттям Українсько-Азербайджанського культурно-освітнього центру. Валентин Мельничук зазначив, що завдяки активній діяльності ректора технологічного університету навчальний заклад розвивається, яскравим свідченням того є сьогоднішнє відкриття Центру. Керівник висловив сподівання, що ця подія сприятиме поглибленню дружби двох народів та подальшому розвитку культурно-освітніх відносин.

Рафік Новрузов, в свою чергу, подякував за ініціативу створення культурно-освітнього центру при Чернігівському національному технологічному університеті. Він відмітив, що сьогодні такі центри функціонують у Полтаві та Києві, а відтепер і в Чернігові.

Також сторони обмінялися подарунками та підписали Договір про співпрацю між Чернігівським національним технологічним університетом та Бакинським слов'янським університетом.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.