Владислав Атрошенко - школярам: Знання – це найважливіші інвестиції
Першого вересня в школах Чернігова, як і по всій Україні, лунали перші дзвінки. На урочистих лінійках говорилися прекрасні слова. Схвильовані учні, вчителі та батьки вітали один одного й разом робили крок у новий навчальний рік.
![](/uploads/18663-m.jpg)
Цього року в Чернігові навчання розпочинають 27420 учнів, серед яких 3100 першокласників.
До кількох шкіл (№№ 12, 16, 30 та 3) привітати їх приїхав міський голова. Він не виголошував довгих промов, але привітав колективи, а особливо – першокласників та випускників.
Звертаючись до випускників, він говорив про важливість навчання, віри в хороше майбутнє та про необхідність будувати краще життя не на чужині, а на своїй землі:
- Нам, українцям, треба шукати і знаходити, і кувати своє щастя в Україні. Зрозумійте це. Що потрібно для цього? По-перше – свідомо отримувати знання, бо це найважливіші інвестиції на все ваше життя. По-друге, старші класи: у подальшому, після вузів, у які ви всі обов’язково вступите – наші, українські вузи – створювати міцні сім’ї, в яких народжувати, як мінімум, по три українці. І тоді в нас буде майбутнє. Я хотів би, щоб ви не шукали щастя десь там за кордоном, а вірили в те, що ми здатні зробити Європу в себе, починаючи з Чернігова.
Також Владислав Атрошенко сьогодні особисто привітав з початком навчального року студентів та викладачів Чернігівського національного педагогічного університету та Чернігівського національного технологічного університету.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.