Юннати з Чернігівщини - на Всеукраїнському зборі лідерів дитячого екологічного парламенту
Днями в таборі «Юннат» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в м. Києві відбувся збір лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент» та юннатівських секцій охорони природи.
Чернігівщину на заході представила команда обласної станції юних натуралістів.
Учасники заходу презентували свої досягнення під час круглого столу «Екологічна робота осередків Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент» та юннатівських секцій охорони природи». Також діти взяли участь в еколого-патріотичній грі «Паросток» та майстер-класі «Частину дитячого тепла — захисникам держави!».
Юннати ознайомилися із скарбницею духовних цінностей України під час екскурсії до Національного музею історії України.
За високу громадянську позицію та досягнення у сфері екологічного виховання команду юних натуралістів Чернігівщини нагородили грамотами Національного еколого-натуралістичного центру.
За інформацією Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.