Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 10:45:49

Управління персоналом в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування

08.06.2017   07:29Агенцiя

Постійно діючий семінар з питань реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування розпочався в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Перше заняття проводиться з 7 червня по 8 червня.

Участь у навчанні беруть керуючі справами виконавчих апаратів районних рад, начальники організаційних відділів районних рад, міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверського, Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, працівники апарату обласної ради.

У відкритті семінару взяли участь Зубок Олена – керуюча справами виконавчого апарату Чернігівської обласної ради та Бойко Володимир – директор Центру, кандидат історичних наук.

У ході бесіди наголошувалося на важливості проведення вищезазначеного навчання, оскільки реформа державного управління є однією з основних реформ у нашій країні. Ефективна система державного управління є одним з основних чинників конкурентоспроможності країни.

У свою чергу Володимир Бойко наголосив на необхідності вивчення досвіду роботи об’єднаних територіальних громад, оскільки це допоможе пришвидшити процес реформування місцевого самоврядування та створення нових ОТГ. Відповідно, з метою вивчення діяльності функціонування  територіальної громади слухачів очікує поїздка до Вертіївської об’єднаної територіальної громади.

Окрім цього, учасники семінару ознайомляться з основними аспектами Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; організацією роботи районних рад, депутатів, постійних та інших комісій районних та міських рад; розглянуть правові аспекти діяльності органів місцевого самоврядування; дізнаються як керувати особистою ефективністю та як навчитися мотивувати себе для управління персоналом.

Також слухачі ознайомляться зі змінами в підзаконних нормативно-правових актах з питань проходження служби в органах місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Урочисто та з конструктивом: В’ячеслав Чаус зустрівся з волонтерами області 09:32

З Міжнародним днем волонтера активістів з усієї Чернігівщини вітали сьогодні начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова обласної ради Олена Дмитренко.

13 новеньких шкільних автобусів поїхало до громад 09:26

Транспорт для закладів освіти придбали коштом державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Якщо детальніше, то це понад 28 мільйонів гривень – від держави і майже 11 мільйонів – від громад.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:22

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» під відео в Тік-тоці, «дивитися відео і заробляти» тощо. Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

 У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом

У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом 09:18

Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ викрили цього 23-річного місцевого мешканця у збуті психотропної речовини у вересні поточного року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:12

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.