Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 10:18:20

Зустріч міського голови з директорами шкіл міста: завершення навчального року, проведення ремонтів та підготовка до 1 вересня

07.06.2017   17:36

6 червня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів робочу зустріч з директорами загальноосвітніх навчальних закладів міста.6 червня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів робочу зустріч з директорами загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Серед порушених міським головою питань переважна більшість стосувалася завершення навчального року, здійснення капітальних та поточних ремонтів, надання школам належного естетичного вигляду та підготовки їх до 1 вересня.

Міський голова вкотре нагадав директорам про те, що треба припинити практику збору батьківських коштів на ремонти шкіл і поставити крапку у цьому питанні. «Ми знайдемо кошти у міському бюджеті, робіть заявки на проведення необхідних поточних та капітальних робіт», - сказав він. 

Владислав Атрошенко наголосив, що в першу чергу місто має зосередити бюджетні кошти на капітальних ремонтах, яких найбільше потребують будівлі шкіл, зокрема, ремонтах покрівель. Цього року заплановані ремонти 12 покрівель шкіл та дитячих дошкільних закладів міста. При міській раді працюватиме комісія, яка перевірятиме відповідність проведених ремонтних робіт вимогам ДБН.

Міський голова також повідомив, що Програма енергозбереження діє, втім відразу всі школи та дитячі садочки охопити неможливо, тому визначаються пріоритетність та доцільність виконання робіт.

Окрім того, місто виділятиме бюджетні кошти на розвиток матеріально-технічної бази шкіл, зокрема, на необхідне сучасне навчально-технічне обладнання кабінетів фізики, хімії, іноземних мов та ін. «До серпневої педагогічної конференції ми маємо остаточно визначитись щодо необхідного розподілу коштів по школах»,- сказав міський голова. 

Владислав Атрошенко також торкнувся питання щодо конфліктної ситуації навколо школи № 32, але без конкретних висновків, а охарактеризувавши подібні ситуації загалом. Він сказав, що реакція на критику в ЗМІ все-таки має бути і вона має бути у публічній площині. Якщо оприлюднені якась помилка або наклеп, то треба заявити публічно про їх неправдивість. Можливо, оприлюднена інформація застаріла і зараз стан речей або погляди в людини вже інші – про це теж треба заявити публічно.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Урочисто та з конструктивом: В’ячеслав Чаус зустрівся з волонтерами області 09:32

З Міжнародним днем волонтера активістів з усієї Чернігівщини вітали сьогодні начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова обласної ради Олена Дмитренко.

13 новеньких шкільних автобусів поїхало до громад 09:26

Транспорт для закладів освіти придбали коштом державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Якщо детальніше, то це понад 28 мільйонів гривень – від держави і майже 11 мільйонів – від громад.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:22

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» під відео в Тік-тоці, «дивитися відео і заробляти» тощо. Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

 У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом

У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом 09:18

Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ викрили цього 23-річного місцевого мешканця у збуті психотропної речовини у вересні поточного року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:12

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.