Перемога на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії "Флорист"
З 24 по 26 травня року на базі Чернігівського професійного ліцею побуту відбувся III етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Флорист», у якому брали участь 12 переможцівII етапу конкурсу з різних областей України.

Чернігівську область представляла Маховик Лілія, учениця Чернігівського професійного ліцею побуту.
Програма конкурсу була насиченою та цікавою.
24 травня відбулася екскурсійна прогулянка по місту Чернігову та катання на річному трамвайчику залишили незабутні враження у конкурсантів та супроводжуючих. Особливо сподобалась екскурсія по історичним місцям Чернігова, яку провів викладач історії нашого ліцею Віталій Васильович Рижий.
Для конкурсантів був організований вечір знайомств та концертна програма. Презентаційні відеоматеріали продемонстрували всі учасники конкурсу. Для згуртування учасників цікавий та корисний тренінг «Хоровод дружби» провела практичний психолог ліцею Марія Леонідівна Казакова.
25 травня відбулося урочисте відкриття конкурсу та проведені теоретичний та практичний тури. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з спец предметів, шляхом виконання тестових завдань на персональному комп`ютері. Практичний тур полягав у виконанні завдання, що відповідало вимогам рівня кваліфікації «Флорист 4 розряду» та передбачав виготовлення весільного букету на декоративному каркасі з наданого матеріалу.
26 травня для учасників конкурсу та супроводжуючих учениця групи флористів МанутянАіда провела майстер-клас «Виготовлення подарункового букету на каркасі».
Всеукраїнський конкурс фахової майстерностізавершився урочистим закриттям, на якому були оголошені результати двох турів конкурсу. Члени журі відмітили високий рівень фахової майстерності усіх конкурсантів.
За спільним рішенням журі та оргкомітету учениця Чернігівського професійного ліцею побутуМаховик Лілія посіла ІІ місце і буде отримувати впродовж року Президентську стипендію.
Пишаємося досягненнями нашої учениці. Бажаємо їй подальших творчих злетів, натхнення та здійснення мрій!!!
Виготовлені букети були передані дітям до навчально-реабілітаційного центру №2 міста Чернігова, які святкували в цей день випускний вечір.
Чернігівський професійний ліцей побуту
Останні новини Чернігівщини

4 грудня: цей день в Україні і світі 09:09
ДЕНЬ 651 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 651 RUSSIAN AGRESSION

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39
Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36
Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.
Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26
На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.
У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25
14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».