Рятувальники провели для школярів заходи громадської акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!"
25 травня працівники Городнянського та Носівського районних секторів Управління ДСНС України у Чернігівській області спільно із представниками інших екстрених служб в Городнянській загальноосвітній школі №2 та Носівській районній гімназії провели заходи громадської акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!".
Ії метою було навчити підростаюче покоління основним правилам безпеки в різних життєвих ситуаціях, способам надання першої допомоги постраждалим, а також ознайомити дітей з роботою оперативних служб.
Під час проведення даних заходів надзвичайники розповіли школярам та педагогам про основні правила безпеки у побуті й під час відпочинку, порядок дій у випадку виникнення нестандартних ситуацій, ознайомили з можливостями пожежно-рятувальної техніки та обладнання, які залучаються під час ліквідації наслідків пожеж і надзвичайних подій. Також фахівці ДСНС з дітьми та вчителями відпрацювали дії в разі термінової евакуації з приміщень учбових закладів. Було проведено різноманітні конкурси та естафети серед дітей.
Медпрацівники, у свою чергу, розповіли дітям про методи надання першої медичної допомоги в різних життєвих ситуаціях, продемонстрували способи накладання шин і пов’язок, правила транспортування постраждалих, а також ознайомили з оснащенням реанімаційного автомобіля. Представники газової служби закликали дітей дбайливо поводитись під час користування газовими приладами.
На завершення заходів рятувальники вручили всім учасникам профілактичні пам'ятки та листівки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.
Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34
Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.
10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28
День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression
Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09
Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.