Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 09:48:17

На Чернігівщині учасникам бойових дій безкоштовно надають правову допомогу

18.04.2017   10:18Агенцiя

Вже близько двох років в Чернігові працює центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Представники центру надають юридичну допомогу найбільш незахищеним верствам населення, серед яких і учасники бойових дій.

Так, воїнам згідно нового законодавства надається  правова допомога з усіх питань на безоплатній основі. Допомога включає в себе весь юридичний спектр послуг, а саме консультації, складання заяв та позовів, представництво в судах всіх інстанцій та багато іншого.

Як зазначив директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко, - надання безоплатної правової допомоги учасникам АТО є одним з пріоритетних  для центру. До Центру вже звернулося майже двісті учасників АТО та  постійно вживаються заходи, щоб збільшувати кількість бійців, хто потребує цієї допомоги.

Адвокати, які працюють в Центрі з порозумінням відносяться до кожного бійця та констатують, що з ними працювати досить легко.
Соціальні питання, безоплатний проїзд, надання земельних ділянок, безкоштовне встановлення телефону, розлучення та  це лише основні питання з якими звертаються воїни, а загалом їх набагато більше.

Тож керівництво  центру закликає всіх бійців не залишати свої правові проблеми в глухому куті, а звертатися безпосередньо до них.

Ігор Березинський

Останні новини Чернігівщини

На Валу почалися роботи з демонтажу недобудови “Дворянського зібрання”

На Валу почалися роботи з демонтажу недобудови “Дворянського зібрання” 09:25

28 травня на Валу почалися роботи з демонтажу недобудови будинку «Дворянського зібрання».

Прокуратурою зреаговано на факти проведення будівельних робіт у місті Чернігові з порушенням вимог законодавства

Прокуратурою зреаговано на факти проведення будівельних робіт у місті Чернігові з порушенням вимог законодавства 09:12

Під час перевірки законності забудови земельних ділянок у місті Чернігові встановлено, що на ділянці по вулиці Шевченка, 114/2 підготовчі будівельні роботи забудовником проводилися без отримання відповідного дозволу.

Чернігівська поліція розслідує обставини конфлікту між містянами

Чернігівська поліція розслідує обставини конфлікту між містянами 09:07

28 травня близько 22-ї до поліції надійшло повідомлення про те, що біля будинку на вулиці Рильського відбувається бійка та лунають постріли.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини