Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 07:05:12

Питання децентралізації та спільного розвитку вивчали в Семенівці

20.03.2017   14:54Агенцiя

Семінар-тренінг «Процес децентралізації та спільний розвиток території» відбувся в Семенівці 17 березня 2017 року.

Під час семінару його учасники, а  це працівники Семенівської міської ради, районної ради та районної державної адміністрації, голови територіальних громад, депутати, вчителі, активні громадяни говорили про сприйняття спільного розвитку, оцінку та визначення його пріоритетів; процес об’єднання громад торкалися та формування бюджету об’єднаної територіальної громади.

Значний обсяг відведеного в рамках семінару часу був присвячений розгляду поточного стану, здобутків та викликів реформи децентралізації на Чернігівщині. Зокрема, Ірина Кудрик – директор Чернігівського відокремленого підрозділу установи "Центр розвитку місцевого самоврядування" акцентувала увагу на позитивах та перших успіхах процесу децентралізації в Чернігівській області, торкнулася питань розуміння та віри в успішності реформи на рівні як громади загалом так і кожного окремого її мешканця зокрема.

Микола Силенко – консультант з бюджетних питань Офісу реформ при Чернігівському РВ АМУ, кандидат економічних наук торкнувся проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та детально зупинився на питаннях фінансів і бюджету об’єднаної територіальної громади.

Владислав Сила – координатор проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» в Чернігівській області та Людмила Чабак – учений секретар Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат філософських наук висвітлювали основні аспекти залучення зовнішніх джерел фінансування для розвитку територій.

Підняті в рамках семінару питання дозволили його учасникам сформувати основні пріоритети розвитку громади (серед яких розвиток малого бізнесу, модернізація комунального господарства, інфраструктури тощо), замислитися над питаннями її подальшого існування.

Семінар  організовано Сіверським інститутом регіональних досліджень у співпраці з Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації, Семенівською міською радою, Корпусом Миру США в Україні.

ЦППК

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини