Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 15:56:00

6 шкіл Чернігівської області стали переможцями освітнього Інтернет-конкурсу

16.05.2012   19:02Агенцiя

З 20 лютого школи Чернігівської області змагалися за звання кращого навчального закладу в Єдиному освітньому просторі, який організувала для них Всеукраїнська освітня мережа "Щоденник.ua", робота якої схвалена МОН (Наказ № 1302 від 28.12.2010 та № 302 від 1.04.2011) та Чернігівський обласний інститут післядипломної освіти імені К.Д.Ушинського.

Педагоги шкіл області популяризували свої навчальні заклади в Інтернеті, оформлювали сторінки шкіл на Всеукраїнському освітньому порталі, проявляли журналістські здібності у створенні електронної шкільної газети, надавали вільний доступ до електронних освітніх сервісів школярам та батькам, налагоджували дистанційні комунікації між учасниками навчального процесу в Інтернет-мережі. Одним словом, максимально впроваджували ІКТ-технології в своїх школах.

6 навчальних закладів Чернігівської області стали переможцями у цьому конкурсі, тобто максимально активізували роботу своїх шкіл в Інтернеті.
Переможцями стали:
Прилуцька загальноосвітня школа № 2
Чернігівська загальноосвітня школа № 34
Прилуцька гімназія № 5
Чернігівська загальноосвітня школа № 33 
Прилуцька спеціалізована школа № 6
Чернігівська загальноосвітня школа ступенів № 7 

Педагоги, учні та батьки цих двох шкіл виявилися найкомпетентнішими у використанні освітніх комп'ютерних технологій у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини