Зустріч студентів з головою Чернігівської районної ради
15 травня голова Чернігівської районної ради Михайло Литвин зустрівся із студентами Чернігівських ВУЗів, які беруть участь у проекті “Студенти для органів місцевого самоврядування”.
Під час зустрічі Михайло Борисович розповів студентам про функції, структуру та роботу районної ради. Дізналися студенти і про склад ради та її партійно-політичне забарвлення.
Окрему увагу приділив керівник райради перспективам розвитку району, як осередку аграрної галузі. “Аграрний сектор має розвиватися і головною складовою має бути тваринництво”, переконаний Михайло Литвин.
Відповідаючи на запитання студентів, Михайло Литвин ще розповів про будівництво школи в Седневі, про інвестиції ті що є і ті, які плануються. Цікаво було послухати про життєвий шлях керівника Чернігівської райради. Бо є чому повчитися. А під завершення зустрічі Михайло Борисович на прохання гостей дав кожному пораду щодо пошуку свого місця у житті.
“З порадами дуже легко, але як їх оцінювати, як їх реалізовувати – це багато в чому залежить від Вас” – сказав голова Чернігівської районної ради.
Він також зазначив, що будь-які двері самі по собі не відкриються – для цього потрібно докласти зусиль. Так само і в житті, аби щось отримати – треба докласти зусиль, терпіння та праці.
А щоб студенти побачили, як проводить свою роботу районна рада, їх запросили на наступне засідання сесії.
Рибак Вероніка
Останні новини Чернігівщини
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу члена наркосиндикату, що причетний до виготовлення психотропів у промислових масштабах 12:11
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо 41-річного учасника групи наркодилерів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:08
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 13 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
За січень-грудень 2025 року на Чернігівщині сплачено 43 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 09:09
Платниками Чернігівщини протягом 2025 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 24,4 відс. (на 5,3 млрд грн) перевищує факт надходжень 2024 року.