Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 червня, 03:26:19

Про новий закон та електронне врядування: семінар у Сновську

27.02.2017   10:52

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації розпочав низку тематичних семінарів під спільною назвою «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України».

У Сновську його слухачами стали працівники виконавчого апарату районної ради, виконкому об`єднанної теритоторіальної громади, в тому числі – в.о. старост, а також державні службовці структурних підрозділів райдержадміністрації. Відкрили навчання голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова районної ради Ніна Кухаренко, Сновський міський голова Олександр Медведьов.

        
Темами для обговоерння стали: основні положення нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядуванння», ухваленого Верховною Радою України 9 лютого 2017 р.; підзаконні нормативно-правові акти, що супроводжуватимуть його запровадження; порядок електронного декларування.

Учасників семінару цікавили такі питання: які повановаження залишаться у голови після запровадження окремої посади керівника служби в органі місцевого самоврядування, чи будуть бухгалтери службовцями місцевого самоврядування, як присвоюватимуться нові ранги нинішнім службовцям, наскільки відрізнятимуться посадові оклади службовців та працівників, які виконуватимуть функції з обслуговування, чи буде обов`язковим комп`ютерне тестування під час проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, чи можна буде без конкурсу переводитися з посад у райдержадміністрації до виконкому об`єднаної територіальної громади, коли запроваджується процедура щорічного оцінювання, від якого рівня рахуватиметься мінімальний посадовий оклад, в яких випадках може застосовуватися старе законодавство з пенсійного забезпечення.

Щодо електронного декларування, то його процедура розглядалася на семінарі в форматі відкритого спеціалізованого діалогу.

Заняття проводили заступник начальника міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Валентин Дубок, головний спеціаліст юридичного відділу апарату Чернігівської облдержадміністрації Іван Вересоцький, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Володимир Бойко.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини