Підприємець Володимир Булавко подарував Стольненським школярам солодкі гостинці
Голова Менської районної організації партії «Наш край», приватний підприємець Володимир Булавко завітав на золотий ювілей Стольненської загальноосвітньої школи, як і годиться поважному гостю, з подарунками.
![](/uploads/16735-m.jpg)
Привіз дітворі великий «оберемок» тортів. Старшокласники залюбки допомогли донести їх до шкільної їдальні.
Солодкі гостинці - своєрідний бонус до подарованого навчальному закладу раніше – майже сто квадратних метрів пластикових вікон разом із відкосами.
-За сприяння народного депутата Валерія Давиденка та «Нашого краю» наприкінці минулого року зробили ремонт у школі, замінивши старі вікна й двері на пластикові, - скаже у вітальному слові помічник обранця Ігор Зелений. – Фінансові питання розв’язав депутат, а ремонтні роботи швидко і якісно виконали менські підприємці.
Будівельники відійшли від затвердженого проекту та поставили додаткові віконні блоки. Загальна вартість робіт при цьому залишилася незмінною. Це - подарунок освітньому закладу особисто від Володимира Булавка та його колег – підприємців.
Додам, що 50-ліття школи учні старанно готували стінні газети. І педагоги, і школярі освідчувалися «другій домівці» в любові: писали – побажання і враження на паперових різнокольорових сердечках. Хтось любить школу за вірних друзів, гарних вчителів, інші – за смачні сніданки, красивих дівчат, можливість весело провести час чи « на півдня втекти від батьків». Комусь подобається, що «возять автобусом до школи як барона»…На одному із них я прочитаю такі слова: «Люблю школу, бо тут встановлені пластикові вікна».
Отож гостинець підприємців, вартістю десь й сто тисяч гривень прийнято з вдячністю.
Ольга Чернякова.
Фото автора
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.