Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 19:38:18

Укладено договір про співпрацю із Чернігівським національним технологічним університетом

10.02.2017   08:17Агенцiя

7 лютого поточного року між Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівським національним технологічним університетом укладено договір про довгострокову співпрацю.

Сторони домовились про спільні дії, спрямовані на підвищення кваліфікації працівників підприємств агропромислової галузі з питань інтенсифікації зусиль шляхом запровадження клієнто-орієнтованої діяльності організацій, стимулювання продажів та просування бізнесу в цілому.

Зокрема, основними напрямами співпраці є формування довгострокових відносин між представниками влади, бізнесу та вищої школи, проведення короткотермінових навчань або підвищення кваліфікації працівників підприємств агропромислової галузі на базі університету з питань актуальних напрямів розвитку та функціонування підприємств на ринку за сучасних умов господарювання.

Договором передбачається можливість налагодження співробітництва між науковими працівниками університету та підприємствами з метою вирішення конкретних виробничих завдань, організація підвищення професійної кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників на базі підприємств агропромислової галузі, організація практики та стажування студентів.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини