Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 22:56:35

Школярі дізнавалися про вплив на середовище

08.02.2017   12:24

Брейн-ринг для учнів 10-11 класів на тему «Знання, які необхідні кожному: енергоефективне майбутнє» відбувся 7 січня у Чернігівському ліцеї для обдарованої сільської молоді.

Учасники поділилися на дві команди, які змагалися, хто краще знає, як правильно використовувати ресурси та що залежить від кожного із нас. Гравці відповідали на запитання, а метою було отримати найбільшу кількість балів.

«Наша команда хвилювалася, адже здавалося на початку, що ми нічого зовсім не знаємо на цю тему. Проте вже після другого питання ми зрозуміли, що частково економія ресурсів завжди присутня в нашому житті, звичайно, не завжди в значному обсязі. Наприклад, раніше я не дуже цікавився особливостями лічильників і тим, що фони фіксують кількість використаних ресурсів в конкретній квартирі чи будинку.

Одразу стало зрозуміло, чому всі про них зараз говорять у новинах і чому бажають встановити. Мені дуже сподобались змагання. Тепер кожного разу, коли чиститиму зуби, я буду думати не тільки про особисту гігієну, а й про кількість використаної при цьому води. І тепер ми будемо знати, що лічильники не економлять, а тільки фіксують, скільки ресурсів ви витрачаєте», – розповів Дмитро, учень 10 класу.

Метою заходу було розповісти учням про особливості досягнення енергоефективності не тільки через звичне інформування, а у формі змагань. Так вони мали змогу зрозуміти, що вже знають, а що, можливо, не завадить прочитати або спитати. Учасники отримали корисні призи, підготовлені Громадянською мережею ОПОРА.

«Відповідальне суспільство буде існувати лише за наявності відповідальних громадян. Неможливо очікувати, що люди почнуть економити ресурси без усвідомлення причин та наслідків. Особливо дітям важливо наочно показати, що можна робити кожен день, аби скоротити кількість вживаних ресурсів та побудувати стале майбутнє», – прокоментувала захід місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.