Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 жовтня, 08:17:51

Школярі дізнавалися про вплив на середовище

08.02.2017   12:24

Брейн-ринг для учнів 10-11 класів на тему «Знання, які необхідні кожному: енергоефективне майбутнє» відбувся 7 січня у Чернігівському ліцеї для обдарованої сільської молоді.

Учасники поділилися на дві команди, які змагалися, хто краще знає, як правильно використовувати ресурси та що залежить від кожного із нас. Гравці відповідали на запитання, а метою було отримати найбільшу кількість балів.

«Наша команда хвилювалася, адже здавалося на початку, що ми нічого зовсім не знаємо на цю тему. Проте вже після другого питання ми зрозуміли, що частково економія ресурсів завжди присутня в нашому житті, звичайно, не завжди в значному обсязі. Наприклад, раніше я не дуже цікавився особливостями лічильників і тим, що фони фіксують кількість використаних ресурсів в конкретній квартирі чи будинку.

Одразу стало зрозуміло, чому всі про них зараз говорять у новинах і чому бажають встановити. Мені дуже сподобались змагання. Тепер кожного разу, коли чиститиму зуби, я буду думати не тільки про особисту гігієну, а й про кількість використаної при цьому води. І тепер ми будемо знати, що лічильники не економлять, а тільки фіксують, скільки ресурсів ви витрачаєте», – розповів Дмитро, учень 10 класу.

Метою заходу було розповісти учням про особливості досягнення енергоефективності не тільки через звичне інформування, а у формі змагань. Так вони мали змогу зрозуміти, що вже знають, а що, можливо, не завадить прочитати або спитати. Учасники отримали корисні призи, підготовлені Громадянською мережею ОПОРА.

«Відповідальне суспільство буде існувати лише за наявності відповідальних громадян. Неможливо очікувати, що люди почнуть економити ресурси без усвідомлення причин та наслідків. Особливо дітям важливо наочно показати, що можна робити кожен день, аби скоротити кількість вживаних ресурсів та побудувати стале майбутнє», – прокоментувала захід місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини