Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 жовтня, 13:18:43

Державні службовці апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації навчаються заповнювати електронні декларації

19.01.2017   12:11Агенцiя

У рамках навчання за програмою постійно діючого тематичного семінару «Правові підстави та організаційні засади регулювання участі державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в державному управлінні: новели українського законодавства» Центр підвищення кваліфікації кадрів розпочав заняття для державних службовців апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

У ході перших занять, які триватимуть упродовж січня – березня 2017 року, державні службовці категорії В отримають знання з методики подання та оприлюднення декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, через систему електронного декларування.

Під час навчання Мужикова Наталія Михайлівна – начальник юридичного відділу апарату обласної державної адміністрації, магістр державного управління та Вересоцький Іван Валерійович – головний спеціаліст юридичного відділу апарату обласної державної адміністрації акцентують увагу державних службовців на практичних питаннях щодо користування системою електронного декларування; про загальні питання впровадження електронного декларування; відмінність від паперової декларації; посилення відповідальності за несвоєчасність та недостовірність заповнення електронної декларації тощо.

Також за допомогою мультимедійних засобів викладачі-практики  знайомлять посадовців з інтерфейсом системи, демонструють, як декларант зможе самостійно заповнити свою декларацію за допомогою особистого електронного ключа, і звертають увагу на особливості заповнення окремих розділів декларації.

Усі учасники проведених семінарів отримують вичерпні відповіді на найбільш типові запитання.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини