Майбутнє Чернігівщини - талановиті діти
У результаті співпраці освітніх закладів та Видавничого центру «Перлина» в області завершився Всеукраїнський проект «Майбутнє Чернігівщини – талановиті діти». Мета – виявлення обдарованих дітей та молоді, підтримка навчальних закладів.
За підсумками проекту видана однойменна збірка. До книги потрапили роботи більше 400 талановитих дітей та досвідчених педагогів, напрацювання освітніх закладів області.
11 січня, видання презентували в Міському палаці культури. Організатори вважають – така подія надихає молодь до саморозвитку та реалізації творчого потенціалу.
— Знаходитися тут справді хвилююче. Я з малечку танцюю та співаю і в майбутньому хочу стати артисткою, – поділилася восьмирічна Анастасія Двойнос.
Її старша на два роки сестричка Марія розповіла, що хоча в школі її улюбленими предметами є фізична культура та математика – стати дівчинка планує співачкою, адже дуже полюбляє танці, музику і написання віршів.
Висловили свої враження й учасники мистецьких колективів.
— У нашому ансамблі бандуристок «Калинове намисто» 15 дівчат. З них найменшій учасниці – 7 років, старшій – 15. Ми намагаємося прославляти українську пісню на різних всеукраїнських та обласних конкурсах. Для нас велика честь, що про нашу творчість відтепер дізнаються ще більше людей, – зазначила керівник ансамблю, викладач класу бандури Борзнянської музичної школи Олена Фесенко.
У ході урочистої презентації учасників проекту нагороджували дипломами та пам’ятними відзнаками «Талановита дитина України», «Педагогічна еліта України». Крім того, вони першими отримали примірник книги «Майбутнє Чернігівщини - талановиті діти».
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression