В ОДА говорили про правову освіту
У грудні в рамках Всеукраїнського тижня права в установах, організаціях, навчальних закладах та на підприємствах Чернігівщині пройшли тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру.
Підсумки цієї роботи підвели в ОДА учора, 26 грудня, на засіданні обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.
Представники Національної поліції в області говорили про активізацію роботи з неповнолітніми правопорушниками, а також неблагополучними сім’ями, аби попередити їх негативний вплив на дітей.
Проректор Академії Державної пенітенціарної служби Станіслав Чебоненко розповів про спільні заходи його навчального закладу з органами юстиції, виконання покарань, поліцією, громадськими організаціями задля поширення правових знань серед молоді.
Учасники зустрічі ознайомилися з результатами практичної реалізації Меморандуму, укладеного Чернігівським національним технологічним університетом з обласним управлінням юстиції щодо підготовки майбутнього правника відповідно до сучасних вимог професії.
Також на зустрічі йшла мова про захист прав дітей, у тому числі переміщених з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Зокрема, 14 дітей, позбавлених батьківського піклування, та 11 дітей, які прибули в область з Донеччини та Луганщини без супроводу батьків чи інших офіційних представників, перебувають на обліку Служби у справах дітей ОДА.
Соціальний захист неповнолітніх при працевлаштуванні також здійснюють працівники Управління Держпраці, проводячи перевірки на підприємствах. За їх інформацією, грубих порушень законодавства про працю та щодо гігієни праці неповнолітніх цього року не виявили. Проте були зафіксовані деякі порушення при оформленні трудових договорів.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10
Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression