Навчання в чернігівських школах призупиняється з 22 грудня і до початку зимових канікул
Чернігівським міським головою підписане розпорядження Про призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах міста Чернігова.
Відповідно до тексту цього розпорядження, у зв’язку зі зростанням показників захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції та з метою попередження розповсюдження захворюваності серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова належить:
1. Призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах міста Чернігова з 22 грудня 2016 року по 28 грудня 2016 року (включно).
2. Управлінню освіти міської ради - забезпечити внесення загальноосвітніми навчальними закладами відповідних змін до плану навчально-виховного процесу, розробити заходи щодо ущільнення навчально-виховного процесу у зв’язку з його тимчасовим призупиненням. А також - організувати проведення роз’яснювальної роботи з батьками щодо організації дозвілля дітей у період призупинення навчально-виховного процесу.
Контроль за виконанням цього розпорядження покладений на заступника міського голови Хоніч О. П.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.