Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 19:50:06

Випускників курсів "Україна-Норвегія" привітав військовий аташе Норвегії

20.12.2016   12:18Агенцiя

Близько трьох місяців в Чернігівському національному технологічному університеті тривали курси професійної перепідготовки для військових, бійців АТО та членів їх родин в рамках проекту «Україна-Норвегія».

За 23 роки існування курсів на Україні було  перепідготовлено майже вісімнадцять тисяч слухачів. Слухачі навчалися за спеціальністю «Інтернет-технології в бізнесі та WEB-дизайн».

Цього разу до випускників завітав військовий аташе Норвегії в Україні, капітан другого рангу Ханс Петтер Мідттун.

Норвезький гість разом з ректором Чернігівського національного технологічного університету Сергієм Шкарлетом вручили кожному випускнику диплом Міністерства оборони Норвегії, спільний сертифікат про перепідготовку університету «Норд» та Чернігівського національного технологічного університету та свідоцтво про перепідготовку Чернігівського національного технологічного університету.

- Вони нам дають таку змогу і таку можливість крокувати і надалі, розширювати систему професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців і членів їх родин на теренах Чернігівщини, - зазначив ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Шкарлет, - з лютого місяця Уряд Норвегії підтвердив нам дві нові групи на навчання військовослужбовців та членів їх родин.

Серед основних пріоритетів для воїнів АТО та членів їх сімей  стане працевлаштування в сфері інформаційних та комп’ютерних технологій і  вже незабаром, кожен з випускників зможе втілити свої знання  в повсякденному житті.

Останні новини Чернігівщини

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини