Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 травня, 14:11:27

Поліцейські ювенальної превенції провели профілактичні уроки для школярів

10.12.2016   09:17

В рамках «Всеукраїнського тижня права» за ініціативи керівництва Бахмацького відділу поліції в гості до правоохоронців були запрошені учні та педагоги місцевої гімназії.

Поліцейські ознайомили учнів 9-11 класів з роботою відділу, провели бесіди виховного характеру щодо профілактики тютюнопаління, вживання алкоголю та антигромадської поведінки, розповіли підліткам про класифікацію злочинів, адміністративну та кримінальну відповідальність за їх скоєння.

Правоохоронці також розповіли школярам про поліцію, її завдання, права та обов’язки, чим займається відомство і чим відрізняється від міліції. Бесіда торкнулася прав дитини та ролі поліції в їх захисті, профілактики та протидії насильству в сім’ї.

Далі начальник сектору кадрового забезпечення Бахмацького відділу поліції майор поліції Антоніна Богуславська та інспектор сектору ювенальної превенції лейтенант поліції Анастасія Васечко перейшли до пропаганди здорового способу життя серед неповнолітніх, переконуючи дітей, що жити без шкідливих звичок не лише корисно для здоров’я, але й набагато цікавіше та перспективніше. Це відкриває підліткам набагато більше життєвих шляхів, в тому числі — шлях правоохоронця.

На завершення екскурсії школярам були продемонстровані спеціальні засоби, які поліція використовує в службовій діяльності. Інспектор Бахмацького відділу поліції лейтенант поліції Ярослав Васечко розповів дітям як та в яких випадках застосовують той чи інший спеціальний засіб.

Такі уроки безпеки однозначно пішли підліткам на користь і зробили їх більш дорослими у питаннях правосвідомості та поваги до закону. Учні отримали багато нових знань щодо правового захисту та законодавства, а отже, набули досвіду їх застосування на практиці.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини