Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 серпня, 18:38:36

Проведені спеціальні заняття

07.12.2016   07:30Агенцiя

З фахівцями, відповідальними за стан забезпечення техногенної та пожежної безпеки підприємств, установ та організацій проведені спеціальні заняття.

В період з 28 листопада по 2 грудня у відповідності до річного плану перепідготовки слухачів в системі цивільного захисту, на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області проходили завершальні у 2016 році заняття фахівців підприємств, установ та організацій, відповідальних за стан забезпечення техногенної та пожежної безпеки
Метою організації навчального процесу за даною програмою є своєчасне і систематичне оновлення, поглиблення спеціальних знань і умінь, що обумовлюють здатність слухачів до виконання обов'язків з техногенної та пожежної безпеки на підприємствах, установах та організаціях.

Найбільш показовий етап підготовки відбувся 30 листопада на базі пожежно-технічної виставки Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області. Присутнім навели статистичні дані та приклади найбільш резонансних пожеж, роз’яснили алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру, а також виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Для кращого засвоєння отриманої інформації слухачі переглянули відеоматеріали профілактичного характеру.

Викладачі навчально-методичного центру цивільного захисту на безпеки життєдіяльності Віктор Добриця та Олексій Моргун під час екскурсії по пожежно-технічній виставці розповіли про участь вогнеборців Чернігівщини в ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, історичний розвиток пожежної охорони області, ознайомили із спорядженням рятувальників і технічним оснащенням підрозділів. Особливу увагу було приділено роз’ясненню правил користування первинними засобами пожежогасіння.

Доброзичлива та невимушена атмосфера навчання сприяли тому, що слухачі задавали різноманітні запитання викладачам і отримували на них вичерпні відповіді. Конструктивний діалог між всіма учасниками заходу засвідчив про високий коефіцієнт продуктивності навчання.

Останні новини Чернігівщини

Поліція затримала чоловіка за підозрою у вбивстві своєї дитини

Поліція затримала чоловіка за підозрою у вбивстві своєї дитини 14:58

Сьогодні вночі поліція затримала 30-річного чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у вбивстві 8-річного сина, з яким він разом відпочивав у лісосмузі під Черніговом.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 особи та 59 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 особи та 59 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 14:45

Упродовж минулого тижня з 27 липня по 3 серпня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 189 чоловік особового складу та 56 одиниць спеціальної техніки.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників Чернігівщини - 8770 грн, в Україні – 10928 грн.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників Чернігівщини - 8770 грн, в Україні – 10928 грн. 14:41

За статистичними даними середньомісячна заробітна плата штатних працівників в області за січень-червень 2020 року становила 8770 грн з темпом зростання до аналогічного періоду попереднього року 11,6%. Для порівняння, в Україні відповідно – 10928 грн.

У Чернігівській області зафіксовано +17 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +17 нових випадків захворювання COVID-19 14:26

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 3 серпня в області виявлено 17 нових випадків COVID-19.

Ніжин: міський голова провів розширену оперативну нараду

Ніжин: міський голова провів розширену оперативну нараду 11:43

3 серпня відбулась розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.