Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 03:42:21

Проведені спеціальні заняття

07.12.2016   07:30Агенцiя

З фахівцями, відповідальними за стан забезпечення техногенної та пожежної безпеки підприємств, установ та організацій проведені спеціальні заняття.

В період з 28 листопада по 2 грудня у відповідності до річного плану перепідготовки слухачів в системі цивільного захисту, на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області проходили завершальні у 2016 році заняття фахівців підприємств, установ та організацій, відповідальних за стан забезпечення техногенної та пожежної безпеки
Метою організації навчального процесу за даною програмою є своєчасне і систематичне оновлення, поглиблення спеціальних знань і умінь, що обумовлюють здатність слухачів до виконання обов'язків з техногенної та пожежної безпеки на підприємствах, установах та організаціях.

Найбільш показовий етап підготовки відбувся 30 листопада на базі пожежно-технічної виставки Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області. Присутнім навели статистичні дані та приклади найбільш резонансних пожеж, роз’яснили алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру, а також виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Для кращого засвоєння отриманої інформації слухачі переглянули відеоматеріали профілактичного характеру.

Викладачі навчально-методичного центру цивільного захисту на безпеки життєдіяльності Віктор Добриця та Олексій Моргун під час екскурсії по пожежно-технічній виставці розповіли про участь вогнеборців Чернігівщини в ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, історичний розвиток пожежної охорони області, ознайомили із спорядженням рятувальників і технічним оснащенням підрозділів. Особливу увагу було приділено роз’ясненню правил користування первинними засобами пожежогасіння.

Доброзичлива та невимушена атмосфера навчання сприяли тому, що слухачі задавали різноманітні запитання викладачам і отримували на них вичерпні відповіді. Конструктивний діалог між всіма учасниками заходу засвідчив про високий коефіцієнт продуктивності навчання.

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини