Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 06:45:32

Пройшов останній семінар

05.05.2012   12:29

Завершилася низка семінарів "Впровадження системи електронного документообігу в райдержадміністраціях для забезпечення доступу до публічної інформації".

З почтаку року сім семінарів за даною темою були проведені в Сосницькому, Срібнянському, Ічнянському, Бахмацькому, Носівському, Варвинському та Щорському районах.

Під час навчання державні службовці місцевих органів влади та посадові особи місцевого самоврядування ознайомились з можливостями та вчились використовувати систему електронного документообігу, дізналися про нюанси ведення діловодства в електронному форматі.

Всі сім навчань були проведені начальником відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення облдержадміністрації Олександром Клименком та завідувачем сектору інформаційно-комп'ютерного забезпечення Центру.
"Це не додаткова робота, це - додаткові можливості підвищення ефективності вашої праці та полегшення роботи з документами", - під час кожного семінару наголошував Олександр Клименок.

Також протягом навчання слухачі ознайомились з іншими можливостями корпоративної мережі облдержадміністрації. Особлива увага була приділена системі VoIP-зв'язку.

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.