Пройшов останній семінар
Завершилася низка семінарів "Впровадження системи електронного документообігу в райдержадміністраціях для забезпечення доступу до публічної інформації".
З почтаку року сім семінарів за даною темою були проведені в Сосницькому, Срібнянському, Ічнянському, Бахмацькому, Носівському, Варвинському та Щорському районах.
Під час навчання державні службовці місцевих органів влади та посадові особи місцевого самоврядування ознайомились з можливостями та вчились використовувати систему електронного документообігу, дізналися про нюанси ведення діловодства в електронному форматі.
Всі сім навчань були проведені начальником відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення облдержадміністрації Олександром Клименком та завідувачем сектору інформаційно-комп'ютерного забезпечення Центру.
"Це не додаткова робота, це - додаткові можливості підвищення ефективності вашої праці та полегшення роботи з документами", - під час кожного семінару наголошував Олександр Клименок.
Також протягом навчання слухачі ознайомились з іншими можливостями корпоративної мережі облдержадміністрації. Особлива увага була приділена системі VoIP-зв'язку.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.