Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 18:23:53

У прокуратурі області відбувся навчально-методичний семінар

01.12.2016   07:25Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області відбувся навчально-методичний семінар на тему: «Порядок та підстави призначення та проведення експертиз у кримінальному провадженні».

Відкриваючи семінар, прокурор області Володимир Комашко звернув увагу на важливість винесених питань, необхідність тісної взаємодії слідчих підрозділів правоохоронних органів та фахівців експертних установ з метою досягнення мети та завдань кримінального процесу.

У заході взяли участь регіональний координатор по зв’язках з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в області Алла Лепеха, представники Чернігівського НДЕКЦ МВС України, слідчі СУ Головного управління Національної поліції в області та територіальних підрозділів поліції, працівники апарату прокуратури області, керівники місцевих прокуратур, їх заступники, начальники та прокурори відділів місцевих прокуратур.

Учасники семінару обговорили правові основи призначення та проведення експертиз у кримінальному провадженні, загальні характеристики суб’єктів ініціювання їх проведення та вимоги до об’єктів дослідження, особливості процесуального оформлення рішень про призначення експертиз, відібрання зразків тощо.

Також регіональний координатор по зв’язках з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в області Алла Лепеха інформувала учасників семінару про національний  превентивний механізм – як засіб протидії катуванню в Україні.

Семінар відбувся у формі діалогу, у ході якого присутні окреслили проблемні питання, обмінялися думками, поділились досвідом, а також узгодили комплекс заходів щодо підвищення ефективності співпраці.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини