Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 07:15:23

Конкурс творчих проектів “Чернігів-футбо 2012” в клубах за місцем проживання

04.05.2012   12:30Агенцiя

“Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” також готується до цієї події. Наприкінці квітня відбувся конкурс творчих проектів “Чернігів-футбо 2012”. Розважальний захід був присвячений дитячому дворовому футболу в місті Чернігові.

Трохи більше місяця залишилося до того моменту, як в Україні та Польщі відбудеться Євро 2012. З 2007 року наша країна готується до цієї великої події. На найбільших стадіонах двох країн зійдуться у напруженій та справедливій боротьбі 16 команд з різних країн Європи. Футбол – це не лише виснажливі тренування та важливі матчі, розгромні поразки та звитяжні перемоги. Футбол – це гра, що об’єднала мільйони людей по всьому світу, надихає та спонукає до творчості.

“Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” також готується до цієї події. Наприкінці квітня відбувся конкурс творчих проектів “Чернігів-футбо 2012”. Розважальний захід був присвячений дитячому дворовому футболу в місті Чернігові. Мета заходу – залучення дітей та молоді до цікавого та змістовного дозвілля, занять спортом, здорового способу життя.

Команди-учасниці змагалися в наступних номінаціях:

– “Відео” (цікавий або гумористичний відео-кліп, присвячений дитячому дворовому футболу, тривалістю від 3 до 7 хвилин);

– “Виступ агіт-бригади футбольних вболівальників” (виступ мав містити футбольні гасла та речівки, акробатичні та танцювальні елементи);

– “Декоративний футбольний м’яч” (декоративне оформлення макету футбольного м’яча в одній із технік декоративно-прикладного мистецтва).

Додатково команди могли показати танцювальний чи акробатичний номер футбольної команди підтримки.

Всього участь у конкурсі взяли 7 команд із 16 клубів за місцем проживання:

– збірна команда клубів “Джерельце”, “Чайка”, “Фортуна”, “Мушкетер”;

– збірна команда клубів “Десна” та “Україна”;

– збірна команда клубів “Інтелект”, “Ровесник”, “Щит княжого міста”, “Клуб ім. Ю.О. Гагаріна”;

– збірна команда клубів “Камертон”, “Юність”, “Червоні вітрила”;

– команда клубу “Берегиня”;

– команда клубу “Юніор”;

– команда відділу соціально-профілактичної роботи.

Захід став справжнім святом футболу та творчості. Вихованці та педагоги-організатори клубів показали цікаві та веселі номери, які заряджали залу позитивом та енергією. А декоративні футбольні м’ячі були яскравими та різноманітними.

Журі конкурсу визначило переможців у кожній номінації. Так, у номінації “Відео” перемогу здобула збірна команда клубів “Джерельце”, “Чайка”, “Фортуна”, “Мушкетер”. В номінації “Агіт-бригада футбольних вболівальників” перемогу отримала збірна команда клубів “Інтелект”, “Ровесник”, “Щит княжого міста”, “Клуб ім. Ю.О. Гагаріна”. В номінації “Декоративний футбольний м’яч” стала переможцем команда відділу соціально-профілактичної роботи.

“Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” висловлює подяку за підтримку заходу ЗНЗ № 30, ТОВ “Полімаш”, а також відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

За інформацією “Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання“

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини