Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 03:29:55

Конкурс творчих проектів “Чернігів-футбо 2012” в клубах за місцем проживання

04.05.2012   12:30Агенцiя

“Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” також готується до цієї події. Наприкінці квітня відбувся конкурс творчих проектів “Чернігів-футбо 2012”. Розважальний захід був присвячений дитячому дворовому футболу в місті Чернігові.

Трохи більше місяця залишилося до того моменту, як в Україні та Польщі відбудеться Євро 2012. З 2007 року наша країна готується до цієї великої події. На найбільших стадіонах двох країн зійдуться у напруженій та справедливій боротьбі 16 команд з різних країн Європи. Футбол – це не лише виснажливі тренування та важливі матчі, розгромні поразки та звитяжні перемоги. Футбол – це гра, що об’єднала мільйони людей по всьому світу, надихає та спонукає до творчості.

“Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” також готується до цієї події. Наприкінці квітня відбувся конкурс творчих проектів “Чернігів-футбо 2012”. Розважальний захід був присвячений дитячому дворовому футболу в місті Чернігові. Мета заходу – залучення дітей та молоді до цікавого та змістовного дозвілля, занять спортом, здорового способу життя.

Команди-учасниці змагалися в наступних номінаціях:

– “Відео” (цікавий або гумористичний відео-кліп, присвячений дитячому дворовому футболу, тривалістю від 3 до 7 хвилин);

– “Виступ агіт-бригади футбольних вболівальників” (виступ мав містити футбольні гасла та речівки, акробатичні та танцювальні елементи);

– “Декоративний футбольний м’яч” (декоративне оформлення макету футбольного м’яча в одній із технік декоративно-прикладного мистецтва).

Додатково команди могли показати танцювальний чи акробатичний номер футбольної команди підтримки.

Всього участь у конкурсі взяли 7 команд із 16 клубів за місцем проживання:

– збірна команда клубів “Джерельце”, “Чайка”, “Фортуна”, “Мушкетер”;

– збірна команда клубів “Десна” та “Україна”;

– збірна команда клубів “Інтелект”, “Ровесник”, “Щит княжого міста”, “Клуб ім. Ю.О. Гагаріна”;

– збірна команда клубів “Камертон”, “Юність”, “Червоні вітрила”;

– команда клубу “Берегиня”;

– команда клубу “Юніор”;

– команда відділу соціально-профілактичної роботи.

Захід став справжнім святом футболу та творчості. Вихованці та педагоги-організатори клубів показали цікаві та веселі номери, які заряджали залу позитивом та енергією. А декоративні футбольні м’ячі були яскравими та різноманітними.

Журі конкурсу визначило переможців у кожній номінації. Так, у номінації “Відео” перемогу здобула збірна команда клубів “Джерельце”, “Чайка”, “Фортуна”, “Мушкетер”. В номінації “Агіт-бригада футбольних вболівальників” перемогу отримала збірна команда клубів “Інтелект”, “Ровесник”, “Щит княжого міста”, “Клуб ім. Ю.О. Гагаріна”. В номінації “Декоративний футбольний м’яч” стала переможцем команда відділу соціально-профілактичної роботи.

“Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” висловлює подяку за підтримку заходу ЗНЗ № 30, ТОВ “Полімаш”, а також відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

За інформацією “Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання“

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.