Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 02:15:52

Учні чернігівського ліцею дізналися про енергоефективність

17.11.2016   12:43Агенцiя

Роблять домашні завдання та перевіряють показання лічильників учні ліцею для обдарованої сільської молоді в Чернігові.

Зацікавленість та обізнаність ліцеїстів у питаннях енергозбереження в побуті знадобилась 16 листопада під час інформаційної зустрічі на тему «Програми підтримки енергоефективності – інструмент допомоги багатоквартирним будинкам в питаннях збереження енергоресурсів», яку провела Громадянська мережа ОПОРА.

«Діти як основа майбутнього нашої держави потребують значних знань у різних аспектах життя, у тому числі й щодо енергоефективності. Звичайні правила поведінки в побуті стають звичками і формують раціональне ставлення до наданих ресурсів, привчають не витрачати їх задарма. Якщо закривати кран, під час чистки зубів можна зекономити до 10 літрів води, а якщо чистити їх тричі на день – то майже 30 літрів. Потрібно пам’ятати закривати посуд кришками і не допускати накип в чайнику – це також дозволить заощадити. Такі речі здаються незначними, але все велике починається з дрібниць. І коли наші діти знатимуть, як правильно поводити себе у власному будинку, ми не матимемо проблем», – наголосила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

Про вплив на оточуючий світ учні ліцею дізналися за допомогою визначення власного екологічного сліду. Розібравши окремо кожне з питань, активісти ОПОРИ пояснили, як правильно провітрювати приміщення, аби зберегти тепло, і навіть як кип’ятити воду.

«Діти позитивно впливають на свідомість батьків, саме тому обговорення питань енергоефективності є дієвими й серед дітей», – вважає Наталія Висіканець.

Всі зацікавлені отримали додаткову інформацію у вигляді інформаційних постерів від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». У матеріалах містяться поради щодо підвищення енергоефективності у побуті.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини