Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 11:57:44

Фахівці ДСНС провели тематичні профілактично-пізнавальні заняття з питань безпеки життєдіяльності

17.11.2016   10:44

15 листопада у Чернігові в рамках проекту по навчанню дітей основам безпеки життєдіяльності, започаткованому Громадською радою при Чернігівській обласній державній адміністрації, в кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді відбулись тематичні профілактично-пізнавальні заняття.

В них взяли участь фахівці обласного апарату та групи піротехнічних робіт Управління ДСНС у Чернігівській області.

Учнівській молоді 10-11 класів загальноосвітнього навчального закладу №3 міста рятувальники за допомогою навчальних макетів довели характеристики небезпеки боєприпасів та підозрілих предметів, алгоритм дій у разі їх виявлення.

Крім того, з метою профілактики дитячого травматизму, фахівці ДСНС нагадали правила безпечної поведінки у побуті та під час дозвілля, основні причини виникнення пожеж, а також першочергові дії по їх ліквідації з використанням вогнегасників та підручних засобів пожежогасіння тощо.
   
На завершення заходу рятувальники відповіли на запитання учнів та розповіли про повсякденну роботу підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».