Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 09:43:30

Що я знаю про Конституцію?

16.11.2016   11:31Агенцiя

Експерти Міжнародного центру перспективних досліджень продовжили спілкування з молоддю Чернігівщини на тему «Суть Конституції та її роль у повсякденному житті».

Ефективне донесення до молоді знань про роль громадянина, його права та обов’язки, важливість участі кожного в конституційному процесі – є основною метою проекту «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Другу зустріч, присвячену особливостям Основного Закону, його функціям та побудові конституційного процесу, було проведено 14 листопада для учнів 10-11 класів Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради.

Теоретична інформація підкріплена інтерактивними завданнями для учасників. Дуже активно та творчо вихованці учбового закладу підійшли до виконання групової роботи, під час якої розширювали свої знання прав та обов’язків громадянина країни, визначених основним державним документом.

А під час ситуативного завдання спробували визначити, які права порушуються, та до яких органів державної влади варто звертатись з цього приводу. Незважаючи на юнийвік, старшокласники наводили багатоприкладів з життя в ході обговорювання прав людини, що зафіксовані Конституцією.

В кінці зустрічі учні отримали інформаційні буклетита озвучили свої думки про те, що нового дізналися та чим зможуть поділитися з друзями.

Останні новини Чернігівщини

Кабмін знову змінив правила карантину – кому дозволили працювати

Кабмін знову змінив правила карантину – кому дозволили працювати 09:22

Кабінет Міністрів України під час свого засідання 8 квітня схвалив зміни до постанови про карантинні обмеження для боротьби з поширенням коронавірусу. Про внесені зміни прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у своєму телеграм-каналі.

Судитимуть трьох громадян Грузії, які обвинувачуються у вчиненні розбою у Менському районі

Судитимуть трьох громадян Грузії, які обвинувачуються у вчиненні розбою у Менському районі 09:11

Менська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо трьох громадян Грузії, які підозрюються у вчиненні розбою, спрямованого на заволодіння майном у великих розмірах (ч. 4 ст. 187 КК України).

У Чернігові людям похилого віку рекомендують приходити за покупками до супермаркетів зранку

У Чернігові людям похилого віку рекомендують приходити за покупками до супермаркетів зранку 09:02

В усіх супермаркетах Чернігова на час дії карантину контролюватиметься дотримання достатньої дистанції між відвідувачами, а людям похилого віку рекомендуватимуть здійснювати покупки тільки зранку, а саме з 8.00 год. до 10.00 год.

Обговорено питання функціонування медичних закладів у нових умовах фінансування

Обговорено питання функціонування медичних закладів у нових умовах фінансування 08:51

У відповідь на численні звернення громадян та керівників обласних і районних закладів охорони здоров'я, стурбованих переходом на нову модель фінансування у зв'язку із запровадженням другого етапу трансформації системи охорони здоров'я на рівні спеціалізованої медичної допомоги, 8 квітня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів нараду із вивчення даної ситуації.

Не допустити спалаху епідемії коронавірусу після Великодня - завдання церкви, держави і самих вірян

Не допустити спалаху епідемії коронавірусу після Великодня - завдання церкви, держави і самих вірян 08:42

Про те, як уникнути поширення COVID – 19 під час Великодніх свят, говорили під час наради в облдержадміністрації, яку провів 8 квітня заступник голови ОДА Андрій Подорван.