Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 вересня, 07:57:52

Що я знаю про Конституцію?

16.11.2016   11:31Агенцiя

Експерти Міжнародного центру перспективних досліджень продовжили спілкування з молоддю Чернігівщини на тему «Суть Конституції та її роль у повсякденному житті».

Ефективне донесення до молоді знань про роль громадянина, його права та обов’язки, важливість участі кожного в конституційному процесі – є основною метою проекту «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Другу зустріч, присвячену особливостям Основного Закону, його функціям та побудові конституційного процесу, було проведено 14 листопада для учнів 10-11 класів Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради.

Теоретична інформація підкріплена інтерактивними завданнями для учасників. Дуже активно та творчо вихованці учбового закладу підійшли до виконання групової роботи, під час якої розширювали свої знання прав та обов’язків громадянина країни, визначених основним державним документом.

А під час ситуативного завдання спробували визначити, які права порушуються, та до яких органів державної влади варто звертатись з цього приводу. Незважаючи на юнийвік, старшокласники наводили багатоприкладів з життя в ході обговорювання прав людини, що зафіксовані Конституцією.

В кінці зустрічі учні отримали інформаційні буклетита озвучили свої думки про те, що нового дізналися та чим зможуть поділитися з друзями.

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.