Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:39:10

В 169 навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ відбулися навчальні збори з головними старшинами оперативних командувань, військових частин та навчальних закладів

12.11.2016   12:52

На базі 169 навчального центру в селищі Десна, що на Чернігівщині, завершилися триденні навчальні збори з головними старшинами Сухопутних військ Збройних Сил України.

До заходу залучалися майже сто головних старшин оперативних командувань, військових частин оперативних командувань, вищих військових навчальних закладів, військового коледжу сержантського складу, навчальних центрів, військових частин безпосереднього підпорядкування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Під час зборів на військовому полігоні навчального центру з головними старшинами були проведені комплексні заняття з тактичної та вогневої підготовки. Головна увага приділялася розгляду дій особового складу в умовах АТО. Зокрема, вивчалися питання пересування особового складу під вогнем противника, дій в наступальному та оборонному бою, контрснайперському захисту в загальновійськовому підрозділі під час виконання завдань в районі проведення АТО, роботі з корегування артилерійського вогню під час враження нерухомих спостережних наземних цілей, подолання штурмової психологічної смуги, профілактиці та наданню першої медичної допомоги під час переохолодження та обмороження, поранення, а також евакуації з поля бою, в тому числі й з бойових машин.

На заняттях з вогневої підготовки головні сержанти вивчали та удосконалювали методику проведення навчальних вправ стрільб зі стрілецької зброї, зокрема з ПМ, АК, ДШК, СВД, РПГ-7, АГС-17 тощо.

Також учасники зборів в ході занять складали практичні заліки з військових дисциплін та прослухали курс лекцій з питань управління підрозділами під час виконання бойових завдань в районі АТО. За підсумками зборів кожен молодший командир отримав відповідну оцінку, а кращі були відзначені командуванням.

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».