Латвійські експерти розповіли жителям Городнянщини про сталий розвиток сільської території
2 листопада у м.Городня відбувся семінар «Можливості для сталого сільського розвитку в Україні» для представників державних установ, сільськогосподарських підприємств, підприємців та громадських діячів.

Експертами заходу були:
Мартінс Цимерманіс, Церауксте, Латвія. Освіта – Латвійський сільськогосподарський університет. Наразі очолює Латвійський центр сільських консультацій та освіти.
Ростислав Кос, Івано-Франківськ, Україна. Освіта - Тернопільська Академія Національної економіки, виконавчий директор НУО «Карпатське коло». Сфери діяльності: Економіка, страхування та сільське господарство.
Едгарс Лінде, Озолнєки, Латвія. Віце-президент Латвійського представництва Європейського форуму сільськогосподарських та сільських дорадчих сервісів (EUFRAS).
Під час заходу присутні обговорили виклики для сталого сільського розвитку в Україні провівши паралель того, як це працює в Україні та Латвії. І зробили планування для сталого розвитку.
«Сьогодні це перший семінар з трьох семінарів, що відбудуться у Чернігівській області (м.Городня, смт.Козелець та м.Мена). У присутніх дуже багато запитань до латвійських та українських експертів, які мають великий досвід і можуть поділитися їм з нами.
Такі семінари вже пройшли у Черкаській, Вінницькій, Львівській та Івано-Франківській областях. Їх організовували партнери проекту громадські організації «NECU» та «Карпатське Коло».
А вже у Чернігівській області організаторами є громадська організація «Громадський центр «ЧАС»»,- зазначила Вероніка Рибак, український партнер проекту, керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС».
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.