Латвійські експерти розповіли жителям Городнянщини про сталий розвиток сільської території
2 листопада у м.Городня відбувся семінар «Можливості для сталого сільського розвитку в Україні» для представників державних установ, сільськогосподарських підприємств, підприємців та громадських діячів.

Експертами заходу були:
Мартінс Цимерманіс, Церауксте, Латвія. Освіта – Латвійський сільськогосподарський університет. Наразі очолює Латвійський центр сільських консультацій та освіти.
Ростислав Кос, Івано-Франківськ, Україна. Освіта - Тернопільська Академія Національної економіки, виконавчий директор НУО «Карпатське коло». Сфери діяльності: Економіка, страхування та сільське господарство.
Едгарс Лінде, Озолнєки, Латвія. Віце-президент Латвійського представництва Європейського форуму сільськогосподарських та сільських дорадчих сервісів (EUFRAS).
Під час заходу присутні обговорили виклики для сталого сільського розвитку в Україні провівши паралель того, як це працює в Україні та Латвії. І зробили планування для сталого розвитку.
«Сьогодні це перший семінар з трьох семінарів, що відбудуться у Чернігівській області (м.Городня, смт.Козелець та м.Мена). У присутніх дуже багато запитань до латвійських та українських експертів, які мають великий досвід і можуть поділитися їм з нами.
Такі семінари вже пройшли у Черкаській, Вінницькій, Львівській та Івано-Франківській областях. Їх організовували партнери проекту громадські організації «NECU» та «Карпатське Коло».
А вже у Чернігівській області організаторами є громадська організація «Громадський центр «ЧАС»»,- зазначила Вероніка Рибак, український партнер проекту, керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС».
Останні новини Чернігівщини
Де робити, аби добре заробити? 15:34
Відповідь на це запитання знають у службі зайнятості. На початок липня у базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалось близько двох тисяч пропозицій від роботодавців області. І серед них є ті, хто навіть у воєнний стан готовий платити працівникам високу заробітну плату. В ТОП-10 високооплачуваних вакансій регіону увійшли:
Найкраще знають математику: що відомо про результати учасників НТМ 15:09
В основних сесіях національного мультипредметного тесту на Чернігівщині взяли участь 7 259 осіб. Явка становить 93,2%.
Виробники переробної промисловості можуть отримати до 16 млн грн гранту на відновлення після обстрілів у межах політики програми «Зроблено в Україні» 14:43
Кабінет Міністрів України на засіданні 7 липня 2025 року затвердив нову редакцію Порядку реалізації програми «Гранти для переробних підприємств». В межах програми запроваджено новий напрям – гранти на відновлення виробничих потужностей для переробних підприємств, які постраждали від збройної агресії росії. Тепер вони можуть отримати до 16 млн грн на закупівлю, доставку та монтаж обладнання.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 14:10
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння грошима пенсіонерки в Чернігові.
Рада ветеранів при Чернігівській ОДА: завершено прийом заяв 13:38
На Чернігівщині триває формування оновленого складу Ради ветеранів при обласній державній адміністрації.