Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:40:06

Чи не єдиний випадок у районі, коли на відкриття дитсадочку не залучалися бюджетні кошти

02.11.2016   13:50

1 листопада у Великій Загорівці на Борзнянщині в урочистій обстановці відкрили дитсадок «Перлинка».

Він розташований у приміщенні колишньої шкільної бібліотеки. Її переобладнали під дошкільний заклад за рахунок сільської ради, батьків та благодійників. Це чи не єдиний випадок у районі, коли на подібні заходи не залучалися бюджетні кошти.

Із цією неординарною подією батьків та дітей привітали в. о. голови РДА Віктор Бондаренко, голова районної ради Віктор Горбащенко, методист райметодкабінету відділу освіти Людмила Перепечай. Гості з району висловили сподівання, що подібні заходи, коли відкриваються дитсадки, вселяють віру у майбутнє села та його жителів. Зі свого боку Віктор Бондаренко та Віктор Горбащенко пообіцяли всіляко допомагати великозагорівцям, які самотужки зробили таку добру справу.

Керівники району та сільський голова Сергій Кравченко перерізали червону стрічку, після чого12 вихованців «Перлинки» разом із батьками та завідуючою дошкільним навчальним закладом Мариною Балицькою увійшли до відремонтованого приміщення, де малюки одразу ж стали повноправними господарями нових меблів та іграшок.

– Ми зробимо усе можливе, щоб малюки відчували себе тут наче вдома, – запевнила присутніх директор дитсадка.

Вісті Борзнянщини
 

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».