Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 лютого, 06:55:50

Aахівці піротехнічної групи провели тематичні заняття з учнями Новобілоуської загальноосвітньої школи

22.10.2016   08:12Агенцiя

На Чернігівщині у закладах освіти області триває "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності", мета якого привернути увагу дітей та учнівської молоді відповідально ставитися до виконання вимог безпеки життєдіяльності під час навчання, відпочинку, у побуті та різних життєвих ситуаціях.

Рятувальники ДСНС та освітяни організували проведення класно-групових занять, практичних відпрацювань дій у разі виникнення пожеж, інших надзвичайних подій, різноманітних конкурсів, вікторин, виступів Дружин юних пожежників, відвідування дітей пожежно-технічної виставки Управління та пожежно-рятувальних підрозділів, а також виступи фахівців Служби порятунку "101" у закладах освіти серед дітей та на батьківських зборах.
   
20 жовтня до фахівців піротехнічної групи Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС в області завітали учні 9-10 класів Новобілоуської загальноосвітньої школи Чернігівського району. В учбовому класі за допомогою макетів боєприпасів, рятувальники розповіли про їх характеристики небезпеки та ознайомили з алгоритмом дій у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів.

Крім того, піротехніки навели приклади свої роботи із знешкодження вибухонебезпечних предметів, як на території області, так і в зоні проведення АТО, а також відповіли на запитання учнівської молоді.
   
На завершення заходу діти подякували рятувальникам за змістовний тематичний виступ.

Останні новини Чернігівщини

 Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини

Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58

Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.

Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини