Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 18:57:14

Міжнародна конференція філологів у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка

28.04.2012   15:30Агенцiя

26 квітня в ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка розпочала роботу ІІІ Міжнародна наукова конференція "Мова. Культура. Комунікація. На перехресті світів".

ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Пленарне засідання відкрив перший проректор ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, доктор історичних наук, професор Володимир Дятлов. Привітавши гостей, він наголосив, на традиційності  конференції, що свідчить про велику зацікавленість вишу в розвитку науки та підтвердження статусу університету як одного з провідних вищих навчальних закладів нашого регіону. Адже мова - найбільша цінність народу, вагомий чинник його  духовності, дієвий рушій його культурної самобутності.
 
У рамках проведення п'яти секційних засідань обговорювалися питання сучасної теорії комунікації, перекладознавства та навчання іноземних мов.

Всі гості, які приїхали на конференцію, відзначили високий рівень організації заходу та залишилися враженими від краси древнього Чернігова.


Олексій Семешко, відділ профорієнтаційної роботи та зв'язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини