Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 07:21:59

Навчання вперше обраних старост об’єднаних територіальних громад

18.10.2016   08:25Агенцiя

Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для вперше обраних старост об’єднаних територіальних громад проводиться Центром перепідготовки та підвищення з 17 по 21 жовтня (друга сесія).

Учасники навчання дізнаються про стан реалізації реформи місцевого самоврядування та територіального устрою України, виклики та завдання об’єднаних територіальних громад; електронне урядування в інформаційному суспільстві та його технології; практичне застосування ЗУ «Про адміністративні послуги в Україні» при наданні адміністративних послуг;  організацію надання безкоштовної правової допомоги в об’єднаній територіальній громаді; систему державного управління безпекою у надзвичайних ситуаціях (відповідальність та основні заходи об’єднаної територіальної громади).

Подальша мова піде про розробку Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади; органи самоорганізації населення; правові засади державної політики енергозбереження (запровадження енергозберігаючих обладнання та технологій на території); самобутність територіальних громад, розвиток сільського та звичайного туризму; загрози і виклики для дрібних сільгоспвиробників в контексті Угоди про асоціацію України з ЄС. Також представники місцевого самоврядування ознайомляться з методикою подання та оприлюднення декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, через систему електронного декларування; аспектами модернізації служби в органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади.

Тематика практичних занять охоплюватиме основні засади проектного менеджменту, планування проектів (вимоги, ризики, типові помилки, звітність); психологічні засади управлінської діяльності та методики налагодження ефективної комунікації та використання сучасних інформаційних технологій в діяльності органів місцевого самоврядування. Завершиться навчання комп’ютерним тестуванням за підсумками обох сесій та презентацією випускних робіт слухачів.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили два схрони з боєприпасами

На Чернігівщині поліцейські виявили два схрони з боєприпасами 16:47

Поліцейські Корюківського та Чернігівського районів із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в покинутих будівлях два схрони вибухонебезпечних предметів, облаштовані російськими окупантами.

Патрульні завітали до маленьких жителів одного з сіл Чернігівського району

Патрульні завітали до маленьких жителів одного з сіл Чернігівського району 16:44

Поліцейські дізналися, що у селі чимало дітей. Частина з них з родин, які були змушені переїхати через бойові дії.

Чернігівська ОВА забезпечила доставку гуманітарної допомоги до Іванівської громади

Чернігівська ОВА забезпечила доставку гуманітарної допомоги до Іванівської громади 16:38

Жителі Іванівської територіальної громади — однієї з найбільш постраждалих внаслідок навали російських військ — отримали гуманітарну допомогу від Товариства Червоного Хреста України.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 29 червня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 29 червня 16:33

У Чернігівській області 29 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Засідання виконкому у Ніжиніській громаді: соціальна допомога, дозволи на МАФи, оздоровлення дітей в Іспанії

Засідання виконкому у Ніжиніській громаді: соціальна допомога, дозволи на МАФи, оздоровлення дітей в Іспанії 16:29

30 червня Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів чергове засідання виконавчого комітету.

АНОНСИ ПОДІЙ