Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 08:47:41

Навчання вперше обраних старост об’єднаних територіальних громад

18.10.2016   08:25Агенцiя

Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для вперше обраних старост об’єднаних територіальних громад проводиться Центром перепідготовки та підвищення з 17 по 21 жовтня (друга сесія).

Учасники навчання дізнаються про стан реалізації реформи місцевого самоврядування та територіального устрою України, виклики та завдання об’єднаних територіальних громад; електронне урядування в інформаційному суспільстві та його технології; практичне застосування ЗУ «Про адміністративні послуги в Україні» при наданні адміністративних послуг;  організацію надання безкоштовної правової допомоги в об’єднаній територіальній громаді; систему державного управління безпекою у надзвичайних ситуаціях (відповідальність та основні заходи об’єднаної територіальної громади).

Подальша мова піде про розробку Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади; органи самоорганізації населення; правові засади державної політики енергозбереження (запровадження енергозберігаючих обладнання та технологій на території); самобутність територіальних громад, розвиток сільського та звичайного туризму; загрози і виклики для дрібних сільгоспвиробників в контексті Угоди про асоціацію України з ЄС. Також представники місцевого самоврядування ознайомляться з методикою подання та оприлюднення декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, через систему електронного декларування; аспектами модернізації служби в органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади.

Тематика практичних занять охоплюватиме основні засади проектного менеджменту, планування проектів (вимоги, ризики, типові помилки, звітність); психологічні засади управлінської діяльності та методики налагодження ефективної комунікації та використання сучасних інформаційних технологій в діяльності органів місцевого самоврядування. Завершиться навчання комп’ютерним тестуванням за підсумками обох сесій та презентацією випускних робіт слухачів.

Останні новини Чернігівщини

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння 08:26

26 лютого в Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбувся круглий стіл щодо обговорення результатів діяльності Шкільних служб порозуміння (ШСП) в навчальних закладах Чернігівщини, як одного з механізмів профілактики підліткової агресії.

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано 08:16

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».

Чернігівська поліція затримала підозрюваного у пограбуванні ювелірної крамниці

Чернігівська поліція затримала підозрюваного у пограбуванні ювелірної крамниці 07:58

Поліцейські оперативно розшукали та затримали чоловіка, який підозрюється у відкритому заволодінні золотим ланцюжком у магазині в центрі Чернігова.

Чернігівський район: рятувальники ліквідували загоряння автомобіля

Чернігівський район: рятувальники ліквідували загоряння автомобіля 07:51

27 лютого о 10:17 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Новий Білоус Чернігівського району сталося загоряння автомобіля ВІС-2345.