Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 15:27:21

В рамках проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" до рятувальників завітали вихованці дитячого садочка

18.10.2016   07:22

17 жовтня в рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» до обласного Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій завітали вихованці дошкільного навчального закладу № 38 міста Чернігова.

Спочатку для дітей була проведена цікава й пізнавальна екскурсія по пожежно-технічній виставці Управління, під час якої малеча дізналась про історію виникнення пожежно-рятувальної служби Чернігівщини - від кінних ходів до сучасних зразків спецтехніки.

Після цього рятувальники розповіли вихованцям садочка основні заходи безпеки у побуті та, як потрібно діяти у разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної події. Діти з неабияким захопленням дивились на пожежно-технічне обладнання й бойове спорядження, яке використовується під час ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій та порятунку людей.

На завершення заходу вихователі й малеча подякували працівникам Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій за проведену екскурсію та пообіцяли завжди дотримуватися правил безпечної поведінки.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини