Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 09:21:13

Наталія Романова: головне в реформуванні інтернатної системи — захистити права дитини

12.10.2016   08:25Агенцiя

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова взяла сьогодні участь у нараді з директорами шкіл-інтернатів області.

Одним з основних питань, обговорених на нараді, було реформування мережі інтернатних закладів Чернігівщини.

— Впроваджуючи у життя будь-які зміни у цій системі, ми повинні пам’ятати, що діти потрапляють до інтернату за складних життєвих обставин. Маємо проявити всю нашу чуйність і мудрість у спілкуванні з такими дітьми, — зазначила Наталія Романова. Вона підкреслила, що метою реформування має стати захист прав дитини, створення якомога сприятливіших умов для її розвитку та соціалізації.

Саме соціалізація, спроможність молодої людини знайти своє місце в житті після закінчення навчального закладу є однією з найгостріших проблем. На переконання ініціаторів реформи, саме сімейна форма виховання дасть можливість дитині вирости повноцінним членом суспільства і реалізуватися у житті.

— Ми не будемо ламати напрацьоване десятиліттями, не запропонувавши продуманої раціональної альтернативи. Мусимо подбати про те, щоб дитина та родина, де вона зростатиме, могли отримати весь спектр соціальних, та, якщо потрібно, реабілітаційних послуг, — запевнила Наталія Романова.

Також вона розповіла керівникам освітніх установ про досвід реформування системи інтернатних закладів у інших країнах, передовсім — у Румунії, звідки нещодавно повернулася, та ознайомила з першими кроками до змін у нашій області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 лютого до 8:00 28 лютого 2020 року.

Нарада з комісарами 08:46

27 лютого за рішенням військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка на базі Ніжинського об’єднаного міського ТЦК та СП відбулись одноденні збори із військовими комісарами області.

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння 08:26

26 лютого в Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбувся круглий стіл щодо обговорення результатів діяльності Шкільних служб порозуміння (ШСП) в навчальних закладах Чернігівщини, як одного з механізмів профілактики підліткової агресії.

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано 08:16

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».