Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 06:52:32

Публічні закупівлі: від теорії до практики

12.10.2016   08:13Агенцiя

Тематичний семінар для фахівців у сфері публічних закупівель проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 11 по 12 жовтня.

Учасники семінару дізнаються про сучасний стан нормативно-правової бази публічних закупівель в Україні (ЗУ «Про публічні закупівлі»); основні положення, сфера застосування термінологія та відмінності нового закону.

Далі висвітлюватимуться повноваження та функції тендерного комітету, уповноваженої особи, центральної закупівельної організації; примірне положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб); загальні умови здійснення закупівлі та оприлюднення інформації щодо закупівель.

Водночас йтиметься про порядок та основні умови планування закупівель, формування річного плану закупівель та додатку до нього; оформлення тендерної документації; кваліфікаційні вимоги до учасників торгів; причини відмови в участі в процедурі закупівлі; забезпечення пропозиції, забезпечення виконання договору про закупівлю; нецінові критерії, критерії оцінки та відповідальність за порушення законодавства у сфері закупівель.

Фахівці ознайомляться з порядком проведення процедури відкритих торгів; особливостями проведення конкурентного діалогу; оскарження процедур закупівель; закупівель за рамковими угодами та громадського контролю в сфері закупівель.

Також вони звернуть увагу на порядок проведення переговорної процедури закупівлі (підстави для застосування, обґрунтування підстави); нововведення щодо закупівлі природного газу; порядок звітності щодо здійснення закупівель; забезпечення інформаційної підтримки учасників процесу закупівель та застосування електронного цифрового підпису.

Під час практичних занять розглядатимуться практичні аспекти здійснення допорогових закупівель з використанням інформаційно-телекомунікаційної системи Prozorro. Слухачі отримають пояснення щодо користування інструментами особистого кабінету замовника; опрацьовуватимуть процес створення закупівлі (завантаження документів, запитання учасників і відповіді на них, редагування та скасування), моніторингу, статистики та обговорюватимуть приклади завершених закупівель.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».