Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 09:41:56

Публічні закупівлі: від теорії до практики

12.10.2016   08:13Агенцiя

Тематичний семінар для фахівців у сфері публічних закупівель проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 11 по 12 жовтня.

Учасники семінару дізнаються про сучасний стан нормативно-правової бази публічних закупівель в Україні (ЗУ «Про публічні закупівлі»); основні положення, сфера застосування термінологія та відмінності нового закону.

Далі висвітлюватимуться повноваження та функції тендерного комітету, уповноваженої особи, центральної закупівельної організації; примірне положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб); загальні умови здійснення закупівлі та оприлюднення інформації щодо закупівель.

Водночас йтиметься про порядок та основні умови планування закупівель, формування річного плану закупівель та додатку до нього; оформлення тендерної документації; кваліфікаційні вимоги до учасників торгів; причини відмови в участі в процедурі закупівлі; забезпечення пропозиції, забезпечення виконання договору про закупівлю; нецінові критерії, критерії оцінки та відповідальність за порушення законодавства у сфері закупівель.

Фахівці ознайомляться з порядком проведення процедури відкритих торгів; особливостями проведення конкурентного діалогу; оскарження процедур закупівель; закупівель за рамковими угодами та громадського контролю в сфері закупівель.

Також вони звернуть увагу на порядок проведення переговорної процедури закупівлі (підстави для застосування, обґрунтування підстави); нововведення щодо закупівлі природного газу; порядок звітності щодо здійснення закупівель; забезпечення інформаційної підтримки учасників процесу закупівель та застосування електронного цифрового підпису.

Під час практичних занять розглядатимуться практичні аспекти здійснення допорогових закупівель з використанням інформаційно-телекомунікаційної системи Prozorro. Слухачі отримають пояснення щодо користування інструментами особистого кабінету замовника; опрацьовуватимуть процес створення закупівлі (завантаження документів, запитання учасників і відповіді на них, редагування та скасування), моніторингу, статистики та обговорюватимуть приклади завершених закупівель.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:18

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 21 вересня до 8:00 22 вересня 2020 року.

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста 08:36

Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючи знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.

На кордоні зупинено незаконне переміщення культурних цінностей

На кордоні зупинено незаконне переміщення культурних цінностей 08:14

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка», у 43 річного громадянина України під час проведення спільного зі співробітником митниці огляду особистих речей, виявлено колекцію культурних цінностей, які чоловік намагався вивезти з території України без документів на право їх переміщення.

Двоє осіб обвинувачуються прокуратурою у заволодінні бюджетними коштами на суму понад півмільйона гривень

Двоє осіб обвинувачуються прокуратурою у заволодінні бюджетними коштами на суму понад півмільйона гривень 08:08

Чернігівською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох осіб за підроблення офіційних документів та заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 358, ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

22 вересня - День осіннього рівнодення

22 вересня - День осіннього рівнодення 07:50

День осіннього рівнодення - це день астрономічного початку осені. У цей день вересня Сонце сходить точно в точці сходу і заходить точно в точці заходу Землі. Ми маємо можливість спостерігати, що воно знаходиться під і над горизонтом однаковий час, тобто день дорівнює ночі.