Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 січня, 14:46:47

Публічні закупівлі: від теорії до практики

12.10.2016   08:13Агенцiя

Тематичний семінар для фахівців у сфері публічних закупівель проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 11 по 12 жовтня.

Учасники семінару дізнаються про сучасний стан нормативно-правової бази публічних закупівель в Україні (ЗУ «Про публічні закупівлі»); основні положення, сфера застосування термінологія та відмінності нового закону.

Далі висвітлюватимуться повноваження та функції тендерного комітету, уповноваженої особи, центральної закупівельної організації; примірне положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб); загальні умови здійснення закупівлі та оприлюднення інформації щодо закупівель.

Водночас йтиметься про порядок та основні умови планування закупівель, формування річного плану закупівель та додатку до нього; оформлення тендерної документації; кваліфікаційні вимоги до учасників торгів; причини відмови в участі в процедурі закупівлі; забезпечення пропозиції, забезпечення виконання договору про закупівлю; нецінові критерії, критерії оцінки та відповідальність за порушення законодавства у сфері закупівель.

Фахівці ознайомляться з порядком проведення процедури відкритих торгів; особливостями проведення конкурентного діалогу; оскарження процедур закупівель; закупівель за рамковими угодами та громадського контролю в сфері закупівель.

Також вони звернуть увагу на порядок проведення переговорної процедури закупівлі (підстави для застосування, обґрунтування підстави); нововведення щодо закупівлі природного газу; порядок звітності щодо здійснення закупівель; забезпечення інформаційної підтримки учасників процесу закупівель та застосування електронного цифрового підпису.

Під час практичних занять розглядатимуться практичні аспекти здійснення допорогових закупівель з використанням інформаційно-телекомунікаційної системи Prozorro. Слухачі отримають пояснення щодо користування інструментами особистого кабінету замовника; опрацьовуватимуть процес створення закупівлі (завантаження документів, запитання учасників і відповіді на них, редагування та скасування), моніторингу, статистики та обговорюватимуть приклади завершених закупівель.

Останні новини Чернігівщини

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж 13:37

Всі ці молоді люди з дитинства закохані у техніку.

Виявлено 20 нових випадків COVID-19

Виявлено 20 нових випадків COVID-19 13:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 січня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів 12:05

18 січня стартувала реєстрація вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей. Пілотний проект із сертифікації замінює традиційну атестацію.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:55

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

На виборах голови Новгород-Сіверської ТГ перемагає Ткаченко

На виборах голови Новгород-Сіверської ТГ перемагає Ткаченко 11:08

За даними паралельного підрахунку голосів Людмила Ткаченко, кандидатка від партії «Рідний дім» набрала 2850 голосів. На другому місці В’ячеслав Кауфман від партії «Наш край» – 2181 голос, на третьому – Віктор Кропот від партії «Слуга народу» - 2096 голосів.