Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 09:15:55

Студентам – дуальне навчання, промисловості – підготовлені кадри. ЧНТУ і ОДА офіційно задекларували співпрацю

11.10.2016   08:18Агенцiя

Меморандум про співпрацю Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівського національного технологічного університету підписано сьогодні керівниками цих установ. Вигодонабувачі партнерства – студенти і економіка області, її будівельна та аграрна галузі.

Документ, яким розширено базові напрямки співпраці між провідним технічним вишем Чернігівщини та виконавчою владою області, є першим у своєму роді для обох сторін. Ним передбачено залучення студентів до різного роду практик на підприємствах і в організаціях аграрної та будівельної галузей, а також – сприяння їхньому подальшому працевлаштуванню.

Ректор університету Сергій Шкарлет пояснив, що це є складовою «дуальної освіти» – найефективнішої методики для підготовки фахівців у цих галузях. Поєднання теорії і практики, взаємне пристосування цих двох складових з огляду на вимоги реальної економіки – запорука ефективності майбутніх фахівців і, як наслідок, підприємств.

«Це важливо для області, – переконаний голова ОДА Валерій Куліч. – Чим більше молодь буде ознайомлена з проблематикою регіону та залучена до вирішення нагальних проблем області під час свого студентства, тим більше якісних фахівців ми отримаємо на виході. Молоді спеціалісти не виїжджатимуть в інші регіони чи за кордон, а лишатимуться тут, бо як ніхто інший знатимуть реальний стан та особливості своїх галузей на Чернігівщині», – відзначив він.

Учасниками зустріч для підписання меморандуму були також начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький та директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Андрій Подорван.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 лютого до 8:00 28 лютого 2020 року.

Нарада з комісарами 08:46

27 лютого за рішенням військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка на базі Ніжинського об’єднаного міського ТЦК та СП відбулись одноденні збори із військовими комісарами області.

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння 08:26

26 лютого в Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбувся круглий стіл щодо обговорення результатів діяльності Шкільних служб порозуміння (ШСП) в навчальних закладах Чернігівщини, як одного з механізмів профілактики підліткової агресії.

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано 08:16

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».