Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 05:08:44

Студентам – дуальне навчання, промисловості – підготовлені кадри. ЧНТУ і ОДА офіційно задекларували співпрацю

11.10.2016   08:18Агенцiя

Меморандум про співпрацю Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівського національного технологічного університету підписано сьогодні керівниками цих установ. Вигодонабувачі партнерства – студенти і економіка області, її будівельна та аграрна галузі.

Документ, яким розширено базові напрямки співпраці між провідним технічним вишем Чернігівщини та виконавчою владою області, є першим у своєму роді для обох сторін. Ним передбачено залучення студентів до різного роду практик на підприємствах і в організаціях аграрної та будівельної галузей, а також – сприяння їхньому подальшому працевлаштуванню.

Ректор університету Сергій Шкарлет пояснив, що це є складовою «дуальної освіти» – найефективнішої методики для підготовки фахівців у цих галузях. Поєднання теорії і практики, взаємне пристосування цих двох складових з огляду на вимоги реальної економіки – запорука ефективності майбутніх фахівців і, як наслідок, підприємств.

«Це важливо для області, – переконаний голова ОДА Валерій Куліч. – Чим більше молодь буде ознайомлена з проблематикою регіону та залучена до вирішення нагальних проблем області під час свого студентства, тим більше якісних фахівців ми отримаємо на виході. Молоді спеціалісти не виїжджатимуть в інші регіони чи за кордон, а лишатимуться тут, бо як ніхто інший знатимуть реальний стан та особливості своїх галузей на Чернігівщині», – відзначив він.

Учасниками зустріч для підписання меморандуму були також начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький та директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Андрій Подорван.
 

Останні новини Чернігівщини

Діагноз COVID-19 підтвердився ще у 4-х жителів області

Діагноз COVID-19 підтвердився ще у 4-х жителів області 15:21

За даними щоденного моніторингу, 4 нові випадки іінфікування коронавірусом виявлено у жителів с. Старий Білоус Чернігівського району, міст Чернігова, Ніжина та Прилук.

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.