Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 02:56:32

У 169 навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ йде інтенсивна підготовка до нового навчального періоду

27.04.2012   08:08

У 169 навчальному центрі, що дислокується в селищі Десна на Чернігівщині, проводиться інтенсивна робота щодо підготовки навчальної матеріально-технічної бази до нового навчального періоду, який розпочнеться 1 червня.

Зокрема, як повідомив начальник відділення загального планування навчального відділу центру підполковник Василь Румак, здійснюється оновлення окопів, траншей і загороджень взводного опорного пункту, де курсанти відпрацьовуватимуть злагодженість дій у складі взводу в обороні. Також удосконалюються елементи психологічної смуги перешкод, яких всього 26: ділянка завалу, зруйноване місто, дротяні загородження, мінне поле, зруйнований міст, болотиста місцевість тощо. Ремонт проводиться в навчальних класах, на об’єктах хімічного і спортивного містечок, вогневого містечка для підготовки снайперів.

Біля кожної з казарм військового містечка оновлюються ділянки для тренування курсантів до виконання навчальних вправ з метання імітаційних гранат, стрільби зі стрілецького озброєння, а також макети автодромів і танкодромів.

Неабияка увага у навчальному центрі приділяється технічному обслуговуванню комплексів тренажерів, на яких механіки-водії та водії готуватимуться до практичних вправ водіння на Т-64Б, БМП-2 та автомобільної техніки.

Підполковник Василь Румак зазначив, що зараз на полігоні навчального центру проводиться обладнання класів з вогневої підготовки та тиру з лазерними установками. Для навчального центру цю систему поставила кіровоградська фірма “Інгул”. У комплекті лазерної системи: комп’ютер з програмним забезпеченням, проектор, макети стрілецької зброї – ПМ, АК-74, РПК-74, СВД, а також ролики з модельованими ситуаціями бою. Навчальні вправи стрільб курсанти зможуть виконувати як з місця так і в русі.

Тож з початком нового навчального періоду 2,5 тисячі молодих солдатів матимуть можливість ефективно оволодівати азами й премудростями своїх військових професій, здобувати кваліфікацію, якісно готуватись до продовження служби у військових частинах збройних сил.
 

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.