Навчання новопризначених спеціалістів
Тижневе навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації розпочалося в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
Воно проводиться для новопризначених спеціалістів виконавчих апаратів обласної, районних рад та виконкомів (міст обласного та районного значення).
Під час першої сесії з 3 по 7 жовтня новопризначені спеціалісти ознайомляться з традиціями публічного управління в Україні (історія владних інституцій Чернігово-Сіверщини); конституційно-правовими засадами публічного управління та адміністрування в Україні на сучасному етапі та положеннями законопроекту «Про службу в органах місцевого самоврядування».
Подальша мова йтиме про державну політику України у сфері запобігання корупції; корупційні ризики в діяльності публічних службовців; організацію роботи зі зверненнями громадян; формування позитивного іміджу органів публічної влади та громадянських компетентностей у публічних службовців. Також увага слухачів звертатиметься на поняття та управління конфліктними ситуаціями; організаційно-правові механізми забезпечення принципу гендерної рівності та соціальні аспекти запобігання торгівлі людьми.
Тематика практичних занять охоплюватиме культурологічні, соціально-психологічні засади ораторського мистецтва; принципи ділової риторики та мовного впливу; складові культури усного та писемного ділового мовлення; додержання вимог законодавства про мови посадовими і службовими особами органів виконавчої влади під час виконання ними службових обов’язків. Новопризначені спеціалісти дізнаються й про можливості застосування сучасних інформаційних технологій та засобів нових медіа у роботі органів місцевого самоврядування.
В рамках відзначення Всеукраїнського тижня права учасники навчання візьмуть участь у зустрічі за «круглим столом», яку організовує Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.