Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 07:33:00

Відбувся навчально-методичний семінар із питань організації представницької діяльності прокурора

01.10.2016   08:24Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області відбувся навчально-методичний семінар на тему: «Організація представницької діяльності прокурора, у тому числі щодо захисту прав та свобод дітей, в умовах законодавчих змін та реформування уповноважених органів державного контролю».

У заході взяли участь працівники апарату прокуратури області, керівники місцевих прокуратур, їх заступники, начальники та прокурори відділів місцевих прокуратур, відповідальні за вказані напрями роботи.

До роботи в семінарі залучено представників уповноважених органів контролю, зокрема Держгеокадастру, Держпраці, Держспоживслужби, Держфінінспекції, територіальних органів Антимонопольного комітету України та Рахункової палати по м. Києву, Київській, Черкаській та Чернігівській областях, Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції, громадських організацій тощо.

Відкриваючи семінар прокурор області Володимир Комашко наголосив, що з набранням відсьогодні змін до Конституції України, прийнятих  Верховною Радою України 2 червня 2016 року, особливої ваги набуває належна співпраця і взаємодія органів прокуратури та державного контролю при здійсненні захисту інтересів держави у судовому порядку.

Обговорено актуальні питання щодо збереження історико-культурної спадщини регіону за участю виконавчого директора Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам'яток і визначних місць (ІКОМОС), голови громадської організації «Київська міська організація Українського товариства охорони пам'яток та культури» Сердюк О.М. та директора Чернігівського обласного історичного музею імені В.В. Тарновського, президента Українського комітету міжнародної ради музеїв (IKOM) Лаєвського С.Л.

Роль громадськості в сфері протидії порушенням екологічного законодавства висвітлив заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Національний екологічний центр України» Василюк О.В.

У ході семінару проаналізовано новели законодавства щодо врегулювання порядку здійснення контролю за дотриманням земельних правовідносин, особливостей передачі земель водного та лісового фонду, застосування конкурсних засад при передачі в оренду сільськогосподарських угідь, стан охорони культурної спадщини та запобіганню протидії порушенням в екологічній сфері.

Окремо зосереджено увагу на взаємодії органів прокуратури, уповноважених органів державного контролю та громадських організацій, зокрема щодо протидії правопорушенням у сфері земельних та бюджетних правовідносин, містобудування, охорони довкілля та культурної спадщини тощо.

Семінар відбувся у формі діалогу між учасниками заходу, які висвітлювали проблемні питання, обмінювалися думками, ділились досвідом, а також обговорили комплекс заходів щодо покращення ефективності співпраці.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».