Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 02:40:00

Міжнародна конференція в ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

26.04.2012   10:30Агенцiя

25 квітня у рамках заходів з нагоди проголошення 2012 року Роком спорту та здорового способу життя в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція “Сучасні технології формування особистості фахівця з фізичного виховання спорту та основ здоров’я”.

Почесними гостями конференції стали представники Гомельського державного університету імені Франциска Скорини, (Республіка Білорусь), Краківської педагогічної академії імені Народної освіти (Польща), Бєлгородського державного інституту мистецтв та культури (Російська Федерація), управління освіти Чернігівської міської ради.
Пленарне засідання відкрив перший проректор ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, доктор історичних наук, професор Володимир Дятлов. Він привітав учасників конференції, поінформував про спортивні та наукові здобутки студентів і викладачів університету, наголосив на тому, що формування особистості фахівця з фізичного виховання є однією з головних задач сучасної педагогічної науки.

Після закінчення пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу у шести наукових секціях, де обговорили методологічні, педагогічні, і психологічні аспекти формування особистості фахівця з фізичного виховання, спорту та основ здоров’я.

Протягом трьох днів роботи конференції проведено низку майстер-класів для студентів і викладачів вишів та вчителів загальноосвітніх шкіл, зокрема: “Формування особистості шляхом активізації внутрішніх ініціатив”, “Здоров’язбережувальні технології у навчальному процесі ВНЗ” тощо.

Учасники конференції також мали змогу познайомитися з історико-культурними пам’ятками Чернігівщини.

Відділ профорієнтаційної роботи
та зв’язків із громадськістю
ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
 

 

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.